freelance iş ilanları

Bedava Youtube İzlenim - Abone - Beğeni - Yorum Kazan! İmleme sitesi!

3 Mesajlar 4.001 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

injizz injizz Remember My Name Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 2, (%100)

Arkadaşlar Enhance Views adlı exchange sitesi sayesinde youtube için bedava abone, beğeni, izlenim vs. kazanıyorsunuz. Sistem mantıgı exchange, bilmeyenler için kısaca; başkalarının videosunu izler, beğenir veya abone olup kredi kazanırsınız. Sonra bu kredileri harcarsınız. Bu kredilerle insanların videonuzu izlemesini, size abone olmasını sağlayabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayın.

Youtube ile kredi kazanma ~

1) Siteye üye olup hesabımızı aktif ettikten sonra buraya tıklıyoruz. Karşımıza yukarıda gördüğünüz gibi üç seçenek geliyor. Bunlardan 3'yle de puan kazanırsınız ama aralarında en karlısı, size en çok kazanç sağlayacak olan YouTube Power Watcher seçeneğidir. Tıklayıp Go diyoruz.

2) Çıkan sayfada, Click here to start yazısına tıklayıp karşımıza gelen kutucuğa Youtube da ki kanalımızın ismini yazıyoruz. Kanal linkini değil kanal ismini yazıyoruz burası önemlidir.

3) Bu ekranı gördüyseniz kredi kazanmaya başlamışsınız demektir :)

Youtube ile kazanılan kredileri harcama ~

1) Sağ üst tarafta ki Redeem Your Credits linkine tıklıyoruz.

2)Redeem kısmından kredilerimizi neye harcayacaksak onu seçiyoruz. Örneğin videonuzun izlenmesi için kredi harcayacaksınız, Redeem kısmından Youtube Views'i seçiyorsunuz."Link / Account Put the link or account name on which you would like to redeem something" buraya izlenecek Youtube videonuzun linkini yazıyorsunuz.. Amount kısmı ise videonuz ne kadar izleneceğidir. 300'ü seçerseniz eklediğiniz video 300 kere izlenir. Delay kısmı ise, videoyu izleyecek kişinin videoyu kaç saniye izleyeceğidir. Min. 30 saniyedir. Daha fazlada yapabilirsiniz ama fazla krediniz gider. Ben gerek görmüyorum o yüzden Delay'i 30 saniye olarak bıraktım.

3) Hepsini ayarladıktan sonra Submit diyorsunuz ve videonuz işleme alınıyor. Videonuzun kaç kişi tarafından izlendiğini öğrenmek için; buraya tıklayın.

İşte bu kadar. Kafanıza takılan bir şey varsa sorunuz. Herkese bol kazançlar. :)

Size basit bir taktik; YouTube Power Watcher ile kredi kasarken, gece açın YouTube Power Watcher'ı sabaha kadar bırakın. Sabah bi kalkmışsınız 20.000 kredi olmuş :D Sonra bol bol harcayın. Tekrardan herkese bol kazançlar.

wmaraci
reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Organik olmakta yarar var :) Daha sonra bu uygulamayı öğrenen takipçileriniz size hesap sorar :)
injizz

kişi bu mesajı beğendi.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Ellerin dert görmesin ne diyeyim :)

Ek Olarak: power watcher diyorum ama hiÇ bi kredi kazanmıyor. facebook içinde programi indirdim ama programda hatalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al