wmaraci reklam

Blogger İndex Problemi

2 Mesajlar 986 Okunma
wmaraci reklam

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba ;

Yıllardır WordPress-Blogger kullanıcısıyım ve seo konusunda da güzel derecede bilgiye sahibim.Son zamanlarda sebebini birtürlü bulamadığım sorunlarla karşı karşıyayım.İmzamda da belirttiğim üzere blog tutuyorum.Sadece 6 ay içinde 4k Pr değerine sahip oldum.Hiçbirşey paylaşmasam en az günlük 1000 kişi girip çıkıyor.Her geçen gün de artıyor.Yani sizin anlayacağınız hitlerimde düşüş söz konusu değil..2 ay önce yazdığım yazılar,10-15 saniyede index alırken şimdi 2 günü bulabiliyor.Ban,filtre de yok.%80'i özgün içerik..Blogger kullanan arkadaşlarımız da farketmişlerdir bunu..Size asıl sormak istediğim soru ; Eğer Google Blogger'alt yapılı sitelere böyle bir yaptırım uygulamış olsaydı bunu belirtirmiydi duyuru vs olarak? Ya da bu yaşadığım sorun konusunda (2 ay beklemiş olmama rağmen) hala beklemeli miyim? Wordpress'e geçme planları kurmaya başladım ancak Hosting tema,sorunlar vs çok uğraştırıcı..Sizin anlayacağınız bebek gibi ilgilenmek gerekiyor WordPress'le..Bana önerebilecekleriniz nelerdir bu konuda?

wmaraci
reklam

seckinn seckinn baktım+gördüm Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek afilliate
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
benim test etmişliğim yok ama google'ın wordpress altyapısını daha hızlı indekslediğini okumuştum.tam tersini iddia edenlerde var.tek parametrenin bu olduğunu sanmıyorum.hızlı indeks için her yazıdan sonra ping atmayı öneriyorlar genellikle.daha fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al