wmaraci reklam

Bunu Yapmak Çokmu Zordu

27 Mesajlar 3.471 Okunma
wmaraci reklam

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
Keşke akılda kalıcı bir domain olsaymış :)
dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
reklam

yy34 yy34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Güzelmiş , eyv =)

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Dilber dudağım arada eleştirmek lazım, yoksa bu kadar eksiği olup da "beni tanımadan" "eksik bir bilgin varsa tamamlarız" diyenler bitmiyor ;)

Minik kelebeğim, mizahı olsun diye attım forumda göremedim çünkü, daha önce görmüş olabilirsin görmeyenler vardır belki birinin kafada ampülü yakarız :))

Keşfetmek noktasında gelince aşırı keşif yapan bir insanım, işin derininde olduğum için ;)

Ek Olarak:

soulmy adlı üyeden alıntı

Daha değişik bir uygulama yapabilir aslında görsel olarak, kelime yazıldıktan sonra tüm ilgili arama listesini ekşın bir arayüzde çıkartıp yüzüne vuracak :D

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
[QUOTE=dursunkoca;887706]Minik kelebeğim, mizahı olsun diye attım forumda göremedim çünkü, daha önce görmüş olabilirsin görmeyenler vardır belki birinin kafada ampülü yakarız :))

Keşfetmek noktasında gelince aşırı keşif yapan bir insanım, işin derininde olduğum için ;)

Bir mafya babasının, yada senin bu "işin derini" dediğin şekilde işlerin içinde olan biri asla "ben o işlerin içindeyim" demez. Bir hackersan "bilişim güvenliği uzmanıyım" dersin. Bunu öğrende öyle her yere "işin derinindeyim, ben karanlık işlerdeyim" yazma.

İddaa'laşmayıp direk "mizahı olsun diye attım forumda göremedim" yazsaydın da konu bu kadar uzamasaydı, isteyeceğim son şey'dir birileriyle kavga etmek.:(

wmaraci
wmaraci

ambassador ambassador WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Doğar doğmaz herşeyi keşfetmek ile alakası yok, eğerki burası webmaster forumu ise ve buraya geldiyse bu kadarını bilmeli. Öyleyse doktor olan birinin muayene etmeyi bilmesi gerekmez doğar doğmaz öğrendi mi ? yo hayır, onlarda yemek molalarında "bak teleskop böyle kalbine falan koyuyorsun hastayı dinliyorsun" "vay bee harikaymış" gibi konuşmalar geçmesi çok normal?

Küstahca davranışımı mazur görün ama.. "Teleskop" değildir o aletin adı, "Steteskop" tur.

Saygılar..
dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)

[QUOTE=dursunkoca;887706]Minik kelebeğim, mizahı olsun diye attım forumda göremedim çünkü, daha önce görmüş olabilirsin görmeyenler vardır belki birinin kafada ampülü yakarız :))

Bir mafya babasının, yada senin bu "işin derini" dediğin şekilde işlerin içinde olan biri asla "ben o işlerin içindeyim" demez. Bir hackersan "bilişim güvenliği uzmanıyım" dersin. Bunu öğrende öyle her yere "işin derinindeyim, ben karanlık işlerdeyim" yazma.

İddaa'laşmayıp direk "mizahı olsun diye attım forumda göremedim" yazsaydın da konu bu kadar uzamasaydı, isteyeceğim son şey'dir birileriyle kavga etmek.:(

Of of of :( minik tırtılım derin denilince akala neden kötü şeyler getirirsin, anlamadım gitti hep bi kurtlar vadisi yüzünden :)) Dostum bir iş düşün biri terorisel yapar birinde ÇEKİRDİĞE ( derine ) iner yapar, bir siber atak uzmanı olsaydım yazardım çekinmeme gerek yokki "MİT" bile bugün açık açık siberciler gelin diyor :) hadi onu geç " işlerin içinde olan biri asla "ben o işlerin içindeyim" demez." bu yazıyı çoğu blogda gördüm o yüzden lütfenn....

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

[QUOTE=JackkerL;887723]

Of of of :( minik tırtılım derin denilince akala neden kötü şeyler getirirsin, anlamadım gitti hep bi kurtlar vadisi yüzünden :)) Dostum bir iş düşün biri terorisel yapar birinde ÇEKİRDİĞE ( derine ) iner yapar, bir siber atak uzmanı olsaydım yazardım çekinmeme gerek yokki "MİT" bile bugün açık açık siberciler gelin diyor :) hadi onu geç " işlerin içinde olan biri asla "ben o işlerin içindeyim" demez." bu yazıyı çoğu blogda gördüm o yüzden lütfenn....

Uzatamıyorum daha fazla laf bulamıyorum çünkü, "derin" deyince benim aklıma bu gelir:confused:

ambassador adlı üyeden alıntı

Küstahca davranışımı mazur görün ama.. "Teleskop" değildir o aletin adı, "Steteskop" tur.

Saygılar..

Oo, çok fena karıştırmışım kelimeleri, küstahlığınız buysa böyle davranmaya devam edin. Teşekkür ederim uyarınız için, teleskop demişim yahu şaka gibi:)

mesadbal mesadbal Hak Yol Islam Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 44 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam Kalıcı Bence Şunu Unutma Yeter Let me Google That For You :D

Reklamlara Bir Tık :o http://lmgtfy.com/?q=xperiaplatform

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Aslında İngilizce açılımından bakarsanız hayli akılda kalıcı.

Let Me Google That For You :)

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
sevdim bunu

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al