wmaraci reklam
lidertakipci

Domain Kelimemde Anlamsız Gerileme Yardım

4 Mesajlar 1.099 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar kelimem.co şeklinde domainim var. Kelimemde sitemin 4. Günü 23. Sıradan giriş yapmıştım bu gün 9. Günüm fakat 83. sıraya gerilediğimi gördüm. Bunun sebebi ne olabilir ? Anahtar kelimelerimi yerleştirdim günde 50 ye yakın içerik giriyorum . İndex hızım mükemmel ötesi. Dakikalar içinde index alıyorum. Hitim ilk günden bu yana sabit 700+ 700 e dengeliyor google gibi hissediyorum :D Girdiğim konularda rekabet olduğu halde ilk sayfada listeleniyorum. Fakat gel gelelim kendi kelimemde yani domain ismimde gerileme yaşıyorum. Domain ismimi mi kasıyım ? Nasıl bunu aşabilirim. .com .org .net falan filan yok zaten rakipsiz durumda domain . Çok erken diyebilirsiniz fakat gerilemek korkuttu beni birşeyleri yanlışmı yapıyorum öğrenmek istedim.

wmaraci
reklam

derdar derdar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Sitenizde sorun var açılmıyor: http://www.downforeveryoneorjustme.com/kelimem.co
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Arkadaşın site adresi kelimem değil hani xxx yerine kelimem yazmış.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Yok hocam kelimem değil sitemin ismi . anahtar bi kelime .co da site ismi vermedim. Başına gelen buna çözüm bulan yada sorunu bilen varmı hiç kimse neden böyle olabilir. Google küsse index hızımı artırmaz . İlk sayfalarda girdiğim konular listelenmez. Sorun nerde olabilir yada ne yapmalıyım kelimemde yükselmem için . domain ismim yani daha ötesi yok ilk sırada olmam lazım hadi ilk sırayı geçtim ilk sayfada olmam gerek. Nihayetinde farklı bir uzantıda rakibimde yok tek rakibim .in mayıstan beri tek bi ekleme yapmamış sitesine ki her gün her saat güncelleme gerektiren konumdayız. O da zaten listede yok

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al