wmaraci reklam

Google 1 haftadır sitemi hiç inexlememiş?

29 Mesajlar 3.523 Okunma
wmaraci reklam

abduko abduko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek makina teknik ressam
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 39 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

blogac adlı üyeden alıntı

Tek sebebi Google'ın 23 mayısta uyguladığı 2.0 güncellemesi :) İndexler zamanla kendisini bulur ama indexleriniz silinmemiş ya da sıralanmıyordur çünkü pek çok sitenin böyle ;) Örneğin; Wmaraci'nin 1 milyonun üzerinde indexlenmiş sayfası var ancak listelenen sayfa sayısı şuan için sadece 10ar sonuç ile 3 sayfa Sorgulayabilirsiniz: Wmaraci.com her sitede şimdilik bu sorgular böyle ;) korkulacak birşey yok.

neden böyle oldu anlayamadım sizin yazıyı okuduktan sonra baktım 3 sayfa index var ? indexlerimiz gittimi ve neden böyle oldu

wmaraci
reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
Bu, http://www.siteadi.com/ için Google'ın önbelleğidir. Bu, sayfanın 17 May 2013 16:38:36 GMT tarihine ait anlık görüntüsüdür. Aradan geçen süre zarfında geçerli sayfa değişmiş olabilir. Daha fazla bilgi
İpucu: Bu sayfada arama teriminizi kolayca bulabilmek için Ctrl+F veya ⌘-F (Mac) tuşlarına basın ve bulma çubuğunu kullanın.

Aynı durum bende de mevcut bu sorunun çözümü nedir 5 makale var ve hiç birini indexlemiyor

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Arkadaşlar googlede son günlerde karışıklıklar var. Siteleri indexlemiyor, siteler googlede kayboldu. Benimde bir kaç sitemi yanlış indexliyor. Konu titlelerini yanlış çıkarıyor aramalra. Anlam vermek zor.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Google geliyor ama indexlemek yok nedense anlamsız :S

wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

abduko adlı üyeden alıntı

neden böyle oldu anlayamadım sizin yazıyı okuduktan sonra baktım 3 sayfa index var ? indexlerimiz gittimi ve neden böyle oldu

Biri ortaya yanlış veya eksik bilgi attı sadece 3 sayfa index var tüm sitelerin diye herkes konunun devamına bakmadan atlıyor olaya.

Engin07 adlı üyeden alıntı

3. Sayfaya geldiğinizde;
Size en alakalı sonuçların gösterilmesi için yukarıda görüntülenen 30 sonuca benzer bazı girişler çıkarıldı.
İsterseniz, aramayı çıkarılan sonuçlarla birlikte tekrarlayabilirsiniz.

Diye uyarı veriyor en altta ve tıklamanız halinde tüm indexler görüntüleniyor. 3 sayfa görünen index aramanız ile ilgili en yakın ve en çok girilenler oluyor. indexlerin kaybolduğu gibi bir durum söz konusu değil. O zaman şuan google da kimse hiçbir şey bulamazdı tüm sitelerin 30 indexi çıksa aramada.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Engin hocam korkulacak bişey olmalı dediniz de normal indexim var yani banlanmışta olamam?

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Indexler sorguda kısıtlı görünüyor arkadaşlar yani anlayacağınız, Wmaracı üzerinden site aracı ile sorguladığınızda kaç adet google indexli sayfanızın olduğunu görebilirsiniz. Aslı olan sayı sorgudadır ama her site şuan için güncelleme sonrası g-robotların verileri dizmesi ve reboot işlemleriyle birlikte sunucu ve algoritma üzerinde yer alan 3 sayfalık indexle sınırlandırılmıştır.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Arkadaşlar bişeyler olmuş google web toolsa girdim az önce site haritam beklemede diyordu şimdi girdim 177 olan dizine gönderilen url sayısı 183 olmuş sanırım indexledi ama hepsini indexlemedi gene ve http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cafecevik.com tıkladığım zaman aynı şekilde 21 mayıs tarihi mevcut ve ekran görüntüsü de yok nedense?

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Google siteleri alt üst etti benim forum sitem var.Her gün 5-10 iken şimdi ise 1 K anca görebiliyorum..Acayip bir hit sıkıntısı var :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al