wmaraci reklam

Google Algoritma Değişikliği: Güçlerimizi Birleştirelim

12 Mesajlar 2.034 Okunma
wmaraci reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

birhabervar adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizi biraz inceledim. Şu kısa bilgiler fikri müthişmiş. Bunu daha önce ülkelerle ilgili bir ansiklopedik site yaparken uygulamak istemiştim ama bir türlü estetik açıdan istediğimi elde edememiştim. Ancak başkent, nüfus, yüz ölçümü gibi arama kapasitesi rekabete oranla daha getirisiz bölümler için yapmıştım ama bu yaptığınız işi çok beğendim, takdir ettim.

Yalnız, Didem Madak Kimdir başlıklı yazıya baktığım zaman, birebir başlığı arattığımda ilk sayfada göremedim. Tabii rekabeti de çok yüksek ama, bir sayfada 2 kere aynı sayfaya link çıkışı verdiğinizi gördüm. Yoast böyle bir şey yapınca SEO açısından iyi olmadığı konusunda uyarı veriyor. Bu yazıdan gelen trafiğiniz ne durumda? Aslı astarı var mı merak ettim.

hocam o yazı derginin ilk dönemlerinde yazılan bir yazı. Sosyal medyada, gruplarda çok fazla paylaşıldı fakat SEO odaklı bir yazı değil. Sonradan içine iç linkler ekledim.

Yazı içi link verme sayısı ne kadar az o kadar iyi diyemeyiz bence. Çünkü Wikipedia'da bir yazıda yüzlerce iç link bile olabiliyor, aynı sayfaya 4-5 link çıkışlarını çok gördüm. Bence SEO hazırlıklarını wikipediaya göre yapmalıyız. Şu anda dünya çapında Google üzerinden en çok hit alan site o.
birhabervar

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
Yine başladı dalgalanma.....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al