freelance iş ilanları

Google anahtar kelimeleri.

3 Mesajlar 612 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Saygıdeğer web masterler ve takipçileri.

Her geçen gün milyonlarca websitesi açılıyor veya kapanıyor. Fark yaratmanız için emek ve çaba sarfetmeniz gerekmektedir ve bunu iyi biliyorum. Sizlere sormak istediğim soru anahtar kelimeler hakkında . Fotografcılık ile alakalı bır sıtem var ve farklı farklı teknıkleri herkesle paylasıyorum . Peki meta tag kısmında anahtar kelımelerım bırbırınden farklı mı olmalı yoksa asagıdaki gibi mi yapmalıyım

fotoğraf
fotoğraf çekim teknikleri
düğün fotoğrafları
manzara fotoğrafları nasıl çekilir.

Beni bu konuda aydınlatırsanız cok müteşekkir kalırım. Reklam yapmak gibi bir niyetim yok sadece kendimi geliştirmek sitem http://www.fatih-aydin.com/

wmaraci
reklam

cimsir cimsir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
son zamanlarda artık google keywordsleri dikkate almıyor şeklinde bir açıklamaları var site açıklamanı düzgün yap yinede keywordslerini yerleştir diğer arama motorları için google için ise h taglerini düzenli bir şekilde yerleştir gireceğin içeriklerdede aynısını yap keywords değilde h taglarını kullan google da daha faydalı olur
faydin26

kişi bu mesajı beğendi.

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

cimsir adlı üyeden alıntı

son zamanlarda artık google keywordsleri dikkate almıyor şeklinde bir açıklamaları var site açıklamanı düzgün yap yinede keywordslerini yerleştir diğer arama motorları için google için ise h taglerini düzenli bir şekilde yerleştir gireceğin içeriklerdede aynısını yap keywords değilde h taglarını kullan google da daha faydalı olur

Teşekkür ederim geri bildiriminiz için tavsiyelerinize uyacagım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al