freelance iş ilanları

Google beni çok yanlış anlıyor

14 Mesajlar 1.935 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar amerikayı tekrardan keşfetmeye gerek yok. Adamlar Google'ı kendi silahıyla vuruyorlar ve Google amca tarafsızlığından ödün vermemek adına hiç bir müdahalede bulunamıyor :)

Evet Google büyük bir güç, hatta internet demek Google demek. Adamlar bu gün kapatıyoruz deseler dünyanın yarısı gümler. Google'ı sadece bir arama motoru olarak düşünmeyin. Dünya üzerinde sırf Google servisleri üzerine kurulu yüz binlerce firma var.
cwt

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri
wmaraci
reklam

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
google dizin konusunda kafayı yedi bence. 1 haftadır indexlenmeyen sitemin indexli sayfalarının birkaçının kaldırıldığını bile gördüm webmastertools dan. Ayrıca adsensedende 15 gündür onay bekliyorum. Noldu google amca hastalandımı acaba :)

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Yandex bir virüs gibi bilgisayara her ne bulursa yüklüyor bu nedenle benim gözümde hiç sevimli durmuyor.

Size bir bilgi daha verim kendi tecrübelerime göre yeni sitemi açtınız google de ilk 1 yada 2 ay tavan yapıyor daha sonra eğer değerli içeriğe sahip ise yerinde kalıyor değil ise direk taklaya geliyor bu benim gözlemlerim.

2. konu ise siteye yeni girdiğiniz içerik googlede indexlendikden sonra ilk sırada çıkıyor daha sonra oda taklaya geliyor bunlar benim gözlemlediklerim.
cimsir

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

cimsir cimsir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

akrepkral adlı üyeden alıntı

google dizin konusunda kafayı yedi bence. 1 haftadır indexlenmeyen sitemin indexli sayfalarının birkaçının kaldırıldığını bile gördüm webmastertools dan. Ayrıca adsensedende 15 gündür onay bekliyorum. Noldu google amca hastalandımı acaba :)

resimlerine kadar %100 özgün sıralamadaki içeriğimi silmedi ama ilk 500 den kaldırdı neler yaşandığı tam bir muamma

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al