wmaraci reklam

Google Benim İşletmem Anında Onay! Eski Usul

5 Mesajlar 1.114 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fatihhuner fatihhuner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.youtube.com/watch?v=PXAUU_2UT_8
Merhaba arkadaşlar biraz video da karışık olmuş olabilir diye yine de yazılı olarak anlatmak istedim. Burada 2 tane farklı işlem var, öncelikle işletmenizi eklemek istiyorsanız kendi telefon numaranızı değil eklemek istediğiniz bölgede ki bir kişinin telefon numarasını girmelisiniz. Ama bu kişinin Google haritalar da bir işletmesi olması lazım ve özellikle söylüyorum Nakliyatçılar gibi spam yapmamış kişilerle yapın bu işlemi. Çünkü, onlar aynı telefonu birden çok yerde kullandığı için olmayabilir.

Eğer ki o bölge de tanıdık birisi yoksa bile biz genellikle her hangi bir telefon numarasını ekliyoruz yine haritalar da onaylanmış daha sonra doğrulama yaptırmak için o numarayı arayıp yanlışlıkla sizin numaranızı eklemişiz size Google'den kod gelecek onu alıp bize verebilir misiniz gibi rica bulunabilirsiniz. İkinci işlem de ise o daha farklı çünkü bu şekilde direk onaylanma şansı da yüksek bazen incelemeden sonra onay alabiliyorsunuz. Google chrome eklentiler kısmına gelip GMB Scanner araması yapın ve bu eklentiyi kurun. Bu eklenti video da gördüğünüz gibi size sahipli sahipsiz firmaları gösterecek.

Eğer sahipsiz bir harita gördü iseniz ve telefon v.b şeyler yoksa bunu alabilirsiniz. Ama şunu da belirtmekte fayda var. Bazı haritalar otomatik oluşturulduğu için orada sahipsiz görünse de aslında böyle bir işletme var olabilir. Bu yüzden emin olmadığınız haritaları almayın. Haritaları üstünüze aldıktan sonra direk panelden düzenleme yapmayın. https://www.google.com/maps/ üzerinden bilgileri güncelleyin size inceleme gelecektir. Bu şekilde ilerlemeniz daha sağlıklıdır. Arkadaşlar anlatım ve hitabet sorunum olduğu için belki de sizlere ince ayrıntıları iyi aktaramamış olabilirim. Bu yüzden anlamadığınız olur ise yorum olarak yazarsanız hızlı cevap vermeye çalışırım. Harita konusunda ücretli/ücretsiz hizmetimiz YOKTUR. Sizlerden tek ricamız Google de

aratarak bizim haritamıza yorum vererek bizlere destek olabilirsiniz. Olmasanız da sıkıntı değil.

Sevgili arkadaşlar, bu başlık altında umarım diğer doğrulama tekniklerini de sizlerle paylaşacağım bunun üzerinde devamlı çalışıyorum. Bir kaç farklı teknik daha var sonuç alırsak sizinle paylaşacağım.
oktayt doctor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tarkanksk tarkanksk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tesisatçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hocam telden ulaşabilirmisiniz 05051185855

ramazansenogul74 ramazansenogul74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam malesef olmuyor.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
whatsapp konumlarında konumum çıkmıyor bundan dolayı mı acaba?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
En sağlıklısı Google Asistanları ile iletişime geçmektir. İşletmeme 14 gün geçmesine rağmen kod gelmemişti. Tanımlı kurumsal mail adresi ve telefon numarası ile 2 günlük mailleşmeler sonucunda işletmemi açabildim.
webgunesi

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al