wmaraci reklam

Google Çevresi - Yazar İstatiği Yardım

4 Mesajlar 1.007 Okunma
wmaraci reklam

PoLo PoLo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim - Telefon
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde bir sitem için, Google profilini ekledim. Fakat resim çıkmıyor sadece bu şekilde çıkıyor.
yazar: Merve Özel

Eklemiş Olduğum kod ise bu

Profil resmi aramalarda nasıl çıkar yardımcı olur musunuz.

wmaraci
reklam

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Hiti yüksek siteler için google aramalarında yazar profil resmi gösterimine başlandı diye biliyorum

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Google rich snippets aracından nasıl göründüğünü test ettiniz mi? Orada düzgün görüntüleniyorsa yapacağınız tek şey beklemek. Şimdiye nazaran eskiden yazar resimleri arama sonuçlarında daha kısa sürede çıkmaya başlıyordu ve çok olumlu bir etkisi oluyordu. Günümüzde google bu işi biraz daha zorlaştırdı.

Önerilerim;
Author Rank hakkında çok olmasa da türkçe bilgiler mevcut araştırın.
*ne kadar güvenilir bilmiyorum ama şurada author rank'inizi sorgulayabilirsiniz, kanımca önemli bir detay olduğunu düşünüyorum.

Google+ çevrenizde çok kişi olmalı, bununla birlikte hesabınızı aktif olarak kullanıp çevrenizdekilerin yazılarınıza +1 atması lazım. Sıralamalarda bariz etkisi oluyor.

Siteniz alanında otoriter olmalı, sürekli özgün ve güncel içeriklerle beslenmeli. Bir süre sonra eklediğiniz her yazı bir kaç dakika sonra ilk 2 sayfada indexlenir ve yazar resminiz de çıkar.

PoLo PoLo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim - Telefon
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
İlginiz için teşekkür ederim. bahsetmiş olduğunuz yerden gayet normal resimli çıkıyor hocam. Sürekli güncel tutmaya çalışıyorum. Fakat + paylaşım için detaylı düzgün bir kod bulamadım. Onun için yardımcı olmanız mümkün mü? Facebook , Twitter , +1 Gibi yan yana düzgün çalışabilecek kod yada eklenti. Normal eklentiler var sosyal paylaşım onlardan değil böyle bu dediklerimin yan yana olabileceği bir şey.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al