wmaraci reklam
lidertakipci

Google da ilk sayfa için 6 bin tl istendi

72 Mesajlar 10.979 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Pisiprens Pisiprens xyz Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret-Ürün Yönetim-Fotoğra
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

yigit590 adlı üyeden alıntı

cam balkon kelimesinde ' en geç ' 1 ay sanırım en erken 1 hafta felan olucak yeni açılmış bir siteyi açıp sokar mısınız ? havadan konuşması kolay geliyor sanırım ha 1 hafta sona sokup 2 hafta sonra sandoxa girer orasıda ayrı bi konu spam yapmadan nasıl sokucaksınız ?

Ben senin kelimenin Konya üzerinde aranılacak olmana istinaden söylüyorum. 1 haftalık iddiam da olmadı. O diğer arkadaşın iddiası. Bir ayda gayet iyi konuma gelirsin. Ben bunu savunuyorum. Bunun senin spam olarak algılanacağını sanmıyorum. Çünkü senin kelimen de konya konumu olarak düşünürsek rakabet çok az. Sıralamada yerel kelime kullanırsan bu kelimenin üzerine gidersen benim haklı olduğumu göreceksin. Sadece abartmayacaksın. Ve hergün çalışacaksın. Bence rakiplerini ve aldıkları linkleri iyice analiz et aynı linklerde sende almaya çalış.

www.mevsimbahar.com
wmaraci
reklam

yigit590 yigit590 Click here Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Pisiprens adlı üyeden alıntı

Ben senin kelimenin Konya üzerinde aranılacak olmana istinaden söylüyorum. 1 haftalık iddiam da olmadı. O diğer arkadaşın iddiası. Bir ayda gayet iyi konuma gelirsin. Ben bunu savunuyorum. Bunun senin spam olarak algılanacağını sanmıyorum. Çünkü senin kelimen de konya konumu olarak düşünürsek rakabet çok az. Sıralamada yerel kelime kullanırsan bu kelimenin üzerine gidersen benim haklı olduğumu göreceksin. Sadece abartmayacaksın. Ve hergün çalışacaksın. Bence rakiplerini ve aldıkları linkleri iyice analiz et aynı linklerde sende almaya çalış.

kesinlikle katılıyorum dediğiniz için ben böyle düşündüm. Eğer o arkadaş cam balkon kelimesinde 1 ayda yükselcekse buyursun 20 bin araması cam balkonla ilgisi olmayan bir siteyi yükseltsin aylık 20 bin hit 20 bin hitdir.

Ek Olarak: Cam balkon kelimesinde 27.sıraya gelindi.

Ek Olarak: yeni güncelleştirmeler paylaşıldı

Ek Olarak: cam balkon kelimesinde 20.sıraya gelindi

https://goo.gl/Ns1z26 http://ortaksan.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al