wmaraci reklam
lidertakipci

google'da yükselin

12 Mesajlar 1.852 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

legops legops WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek animatör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır bu programı kullanıyorum ve rastgele forumda arama yaptım fakat bulamadım sizinle paylaşmak istedim

Yapımcının açıklması ;

Googlearamax.com olarak sizlere en verimli şekilde faydalanabileceğiniz % 100 organik hit programını hizmetinize sunuyoruz.

Googlearamax.Com web sitelerinin % 100 organik ziyaretçi trafiğini artırmak, Google, Yahoo, Bing ve Yandex arama motorlarındaki pozisyonunu yükseltmek daha iyi tanıtmak için kurulmuş bir hizmettir.

Googlearamax.Com sayesinde web sitelerinize Google, Yahoo, Bing ve Yandex arama motorlarından organik ziyaretçiler gelecek ve sitelerinizin anahtar kelimelerinde iyi yönde ilerlemesi sağlanacaktır. Googlearamax.Com programımızı "program indir" bölümünden bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıca yepyeni bir özellik olan ve hiçbir programda bulunmayan farklı tarayıcılardan sitenize doğal ziyaretçiler girmesini sağlayacak Internet Explorer 8/9/10, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarama sistemi ile web siteniz çok daha fazla verim alacaktır.

Programımız oldukça kullanışlı ve çok işlevi olan bir altyapıya sahiptir.Sisteme üye olduktan sonra sitelerinizi ekleyerek web sitelerinize hangi kelimeden ve arama motorlarından % 100 organik hit gelmesini istiyorsanız (Google, Yahoo, Bing ve Yandex) belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra programımızı çalıştırıp hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Son olarak sistemimizde geliştirdiğimiz Google Super Tarama özelliği ile web siteleriniz anahtar keliminizde liderliğe yükselmeyi hedefleyecektir. Bu uygulamanın içeriği çok gelişmiş olup hiçbir programda ya da yazılımda bulunmamaktadır.

http://www.googlearamax.com/program_indir.htm

Üye olurken referans alanına yarseli yazarsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

Emintasarimcom Emintasarimcom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 3 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
hocam bu program bilgisayarınıza zarar verebilir diyor indirdim.
ondan ziyade web sitemizi nasıl bağlıyoruz buna kullanımı resimli vs bir şekilde anlatmanızı arzulardım.

atLL atLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ben HitLeap Viewer la foreverautohits i kullaniyorum

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
bu tür şeylerin yararı var mı?

wmaraci
wmaraci

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Ben açıkçası bir yararının olacağını düşünmüyorum böyle programlar beni korkutur :D

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
spam dan başka bişey olmadığını düşünüyorum otomatik ziyaretçi çekiyor hepsi o kadar.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Google aptal değil. Denenmesi bile sakıncalı.
barisay atLL

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

legops legops WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek animatör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

burdan üye olduktan sonra

Bu menüden site ekleyebilirsiniz. süper taramayı aktif ederseniz 6-7 boyunca sitenizde dolaşır. Karşınıza böyle ekran gelecek ayarlamaları oradan yapabilirsiniz.

Kredi kazanmak için ise "diğer siteleri tarayarak kredi kazan " menüsünü kullanarak allttaki ekrana ulaşırsınız. Kredi kazanabilmeniz için ayarların bu şekilde olması lazım

Şimdi işe gidiyordum hızlı ve basit bir şekilde anlatmaya çalıştım gece detaylı bir anlatım eklerim.

Spam diyen arkadaşıma kısmen katılabilirim. Fakat google malasef biraz aptal. Bu programın işleyiş biçimi kesinlikleinsan odaklı. Bir modem üzerinden tek kullanıcıya izin verdiği içinde hile yapma şansınız azalıyor. Yaklaşık 2 üç yıldır kullanıyorum herhangi bir zararını görmedim bir hafta için gözle görülür değişiklikleri fark edeceksiniz.

Bu kadar açıklmayı neden yaptın diyen arkadaşlar olursada şimdiden yazayım. Oraya Ref adımı yazmanızdan başka çıkarım yok. Onuda konuyu faydalı bulduysanız yazıp yazmamanız size kalmış. Herkesin işine yarayabileceğini düşündüğün bir yazılım olduğundan dolayı düşündüm.

Not: Her konuda olduğu gibi biz Türklerin bokunu çıkarma olayımız var. Eklediğiniz sitenin saatte alacağı hiti sitenizin performansına göre ayarlayın

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Bu gibi programları kullandığınızda, kullandıktan bir süre sonra lütfen Analytics veya sitenizde başka hangi metrik aracı ekliyse, hitin geldiği referans kaynağa (refferer) bi bakın. Örneğin alexabooster, hitleap gibi uygulamalarda direkt yazıyor, e google'da ne yaptığınızın farkında yani :) Ben tavsiye etmiyorum ama bir filozof'un da söylediği gibi herkesin kararına hiç kimse karışamaz :)

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Uzak durun gençler uzak durun.. Google görmese Allah görür :)
barisay legops

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al