wmaraci reklam

Google gönderdi anlayamadım. anlayan var mı?

9 Mesajlar 984 Okunma
wmaraci reklam

kesinnet kesinnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek bilgi işlem, WEB, haberci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)
Değerli arkadaşlar, yaklaşık 8 yıllık bir haber sitemiz var google news kayıt için müracaat etmiştik. Gelen metin ve çevirisi aşağıdadır, rica etsek anlayan arkadaşlarımız ne yazdığını bize tam olarak anlatabilrler mi? saygılar

Thank you for your note.

Please note, we are currently only able to answer in English. We apologize for this inconvenience.

This message is to confirm that we've reviewed and added your site to Google News. The inclusion of your articles should be processed within the next few days. To find articles from your site in Google News, you can use our "site:" operator. To do so, enter "site:" followed by the domain of your site and click on "Search News." For example, to search for articles from the NewsSite, you'd enter [ site:newssite.com ].

If your articles are not included in Google News within the next few days, we encourage you to verify that your site adheres to our technical requirements at http://www.google.com/support/news_pub/bin/topic.py?hl=en&topic=11665.

Additionally, we encourage you to visit the "Using News sitemaps" section of our Help Center for publishers at http://support.google.com/news/publisher/topic/11666. In this section, you can find information on how to submit a Google News sitemap to help you speed up the discovery of your pages, have more control over the content you submit and access error reports specific to Google News. These error reports will explain any problems we experienced crawling or extracting news articles from your site.

Please note that we're unable to assist you further with your site's inclusion in Google News. We apologize for the inconvenience. For other questions or comments, check out the Google News Help Forum where users share helpful tips and expertise: http://www.google.com/support/forum/p/news?hl=en

Thanks for providing your articles to Google News.

Regards,
The Google News Team
-----------------------------------------------------------

Use the Google News Publisher Center to improve discovery and classification of your great news content by keeping your site's information up to date! Learn more about how to get started here.

Please visit the Google News Help Forum if you have further questions. Note that we're unable to provide personal responses to every message we receive.

This email may be confidential or privileged. If you received this communication by mistake, please don't forward it to anyone else, please erase all copies and attachments, and please let me know that it went to the wrong person. Thanks.

Not için teşekkür ederiz.

Şu anda İngilizce olarak cevap sadece edebiliyoruz, lütfen unutmayın. Bu rahatsızlık için özür dileriz.

Bu ileti yorumlanan ve Google Haberler sitenizi eklediğiniz teyit etmektir. Makalelerin dahil önümüzdeki birkaç gün içinde işlenmelidir. Operatör: Google Haberler'de sitenizden alınan makaleleri bulmak için "site" kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, "site:" girin sitenizin etki alanı tarafından takip ve üzerine tıklayın "Haber Ara." Örneğin, NewsSite makalelerini aramak için, sen [: newssite.com sitesine] girmek istiyorum.

Lütfen makale önümüzdeki birkaç gün içinde Google Haberler'de yer değilseniz, sitenizin http://www.google.com/support/news_pub/bin/topic.py?hl bizim teknik şartlara uygun olmadığını doğrulamak için teşvik ediyoruz = tr & topic = 11665.

Ayrıca, http://support.google.com/news/publisher/topic/11666 de yayıncılar için Yardım Merkezi'nin "kullanılması Haber site haritaları" bölümünü ziyaret etmenizi öneririz. Bu bölümde, size, sayfalarınızın keşfini hızlandırmak Gönderdiğiniz içerik ve Google Haberler özgü erişim hatası raporlar üzerinde daha fazla kontrole sahip yardımcı bir Google Haberler site haritası göndermek için nasıl hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu hata raporları tararken veya sitenizden haber makalelerini ayıklanması yaşanan sorunları açıklamaktadır.

Google Haberler'de sitenizin eklenmesi ile daha da size yardımcı edemiyoruz unutmayın. Biz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Kullanıcıların yararlı ipuçları ve nerede payı diğer sorularınız veya yorumlarınız için, Google Haberler Yardım Forumu'nu kontrol uzmanlık: http://www.google.com/support/forum/p/news?hl=en

Google News için makaleler sunmak için teşekkürler.

Selamlar,
Google Haberler Ekibi
-------------------------------------------------- ---------

Güncel sitenizin bilgilerini tutarak büyük haber içeriği keşif ve sınıflandırma iyileştirmek için Google Haberler Yayıncı Merkezi'ni kullanın! Burada nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Eğer başka sorularınız varsa Google Haberler Yardım Forumu'nu ziyaret edin. Aldığımız her iletinin kişisel yanıtlar veremiyoruz unutmayın.

Bu e-posta gizli veya özel olabilir. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız, başka kimseye ileri etmeyiniz, tüm kopyalarını ve eklerini silin lütfen, ve bana yanlış kişiye gitmiş bildirin lütfen. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
meali: google haberler kategorisine eklendiniz. artık bundan sonra haberleriniz google haberler bölümünde çıkacak. ve okuma tavanı yapacak. yanlız en kısa zamanda google news e haber girişi yapın. yoksa news hakkını kaybedersiniz diyor. google news herkesi kabul etmezler. ben de başvurdum hasanagayı gördüm. olmaz dediler bana. google newse üye olan bir site günlük okunma rekorları kırar. aslında önce siteni haber sitesi yapacaksın. google newse kaydedip bayağı tavan yaptıracaksın sonra yapmak istiğin işe geçeceksin iyi fikir.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

meali: google haberler kategorisine eklendiniz. artık bundan sonra haberleriniz google haberler bölümünde çıkacak. ve okuma tavanı yapacak. yanlız en kısa zamanda google news e haber girişi yapın. yoksa news hakkını kaybedersiniz diyor. google news herkesi kabul etmezler. ben de başvurdum hasanagayı gördüm. olmaz dediler bana. google newse üye olan bir site günlük okunma rekorları kırar. aslında önce siteni haber sitesi yapacaksın. google newse kaydedip bayağı tavan yaptıracaksın sonra yapmak istiğin işe geçeceksin iyi fikir.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz... Son bir soru "google news'e haber girişi yapın" yazmışsınız bu ayrı bir linkten mi yapılıyor, yoksa normal sitedeki haberlere devam anlamında mı?

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

kesinnet adlı üyeden alıntı

Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz... Son bir soru "google news'e haber girişi yapın" yazmışsınız bu ayrı bir linkten mi yapılıyor, yoksa normal sitedeki haberlere devam anlamında mı?

Kullandığınız yazılımda news uyumlu rss feed sayfası var mı ve ekli mi?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)
Evet var..

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
normal haberini geç. google news etkinleştirme linki var ona tıkla

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

normal haberini geç. google news etkinleştirme linki var ona tıkla
Google news etkinleştirme linki ? böyle bir link mi var? nerede, nasıl? biraz detay yazarsanız memnun olurum... şimdiden teşekkürler

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Kullandığınız yazılımda news uyumlu rss feed sayfası var mı ve ekli mi?
cevap

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)
Bu aşağıdakilerden biri olması lazım...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al