wmaraci reklam

Google index almıyor

6 Mesajlar 979 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Syrax00 Syrax00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar siteyi acali bir ay oldu tüm sayfaları taratiyorum Google de URL mevcut dizine eklendi ibaresi var ama arama motorlarında bazı sayfalarım yok manuel Google gibi getir yaptığım halde bile bu konuda yardımcı olursanız sevinirim domain yıllanmış domain aldım ama donan ile ilgili herhangi bir yasak varmı ben bulamadım siz degerlı arkadaşlarım kontrol edip bilgilendirirseniz sevinirim

wmaraci
reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Son 3-4 ayda Bert ve Çekirdek güncellemesi sayesinde hitler yarıyarıya düştü, sıralamalar düştü fakat google'ın hedeflediği birşey vardı, bunun bir amacı vardı. Faydasız sayfalar google tarafından arama sorgulama sonuçlarından çıkarılıyor, index almamış ve içeriği yetersiz sayfalar tamamen sonuçlardan siliniyor...şeklinde birçok yerde telaffuz ettik.

Şimdi sizinle de paylaşmış olalım, eğer zaruri değiştirimesi gereken teknik hata yoksa, sitenizin bir suçu yok. Teknik hata varsa belki ondan dolayı olabiliyor, site haritası eklenmiyor veya sitede kodlarla alakalı sayfaların noindex yapılıp unutulmasından kaynaklı sorunlar olabiliyor. Sizde böyle bir teknik hata yoksa, ilkbaşta anlattığım durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.
rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yok teknik bir sorun yok noindex olan bır sayfa da yok dediğiniz gibi bir durum olabilir Bilgilendirme için tesekkurler

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Herhangi bir URL paylasirmisin pmden PC ye geçince bakayım pmle veya burada

Resimde varmış pardon 😆
dvrmkcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)
Domain duser dusmez hemen almissiniz sanirim, cince saglik icerikli bir siteymis galiba daha once. Domain dusup siz farkli url ler ile yeniden kurunca siteye gelen backlinkler bosa dusmus, icerikte bir anda Turkce'ye donunce haliyle dalgalanmis domain. Domaindede sitenizdede sikinti gorunmuyor teknik acidan. Ben birseyler yaptim duzeldi gibi. Umarim isinize yaramistir, iyi calismalar.

• Üyelik 09.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam elinize sağlık ne yaptığınızı benimle de paylasabilirmisiniz rica etsem ögrenmek adına eğer sizin için de sorun yoksa pm den skype adresinizi atarsaniz sizinle calişmak isterim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al