freelance iş ilanları

Google İndex ve Alexa Değer Kaybı

3 Mesajlar 1.184 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nuManaGa nuManaGa Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Ne yaptıysam Google'deki index sıkıntısını gideremedim. Yazdığım yazılar indexlenmiyor ve devamlı index siliniyor. Google gibi geri getir aracını kullanınca bağlantım indexleniyor. Etiketler ise dizine eklenmiyor. Aldığım bir hata var: "Function set time limit". Bir de robot.tx butonu üzerine gelince şöyle bir baloncuk çıkıyor: "Googlebot robots.txt dosyanıza erişememiş ve izin verilmeyen sayfaları tarama riskini almayıp sitenizi tarama işlemini ertelemiştir"

Bundan olsa gerek Alexa'da 1 ayda 1 milyon sıra geriledi sayfam. Günden güne de gerilemeye devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum, durum çok acil. Teşekkürler. Site: www.numanaga.com

wmaraci
reklam

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)
Yazıların başlıkları bence problemli sanırım kitap özetleri falan paylaşıyorsunuz,mesela yönetmek isimli bir kitabın özetinin başlığını ''Yönetmek'' yaparsanız,tabi ki index üst sıralara çıkmaz.Bu android cihazlarda olan pes 2013'ü pes 2013 android yazmak yerine pes 2013 yazarak bilgisayar konuları ile de rekabete girmeye benziyor :)

nuManaGa nuManaGa Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Ben rekabet peşinde değilim. İndexlenmiyor diyorum. Yani Google Webmaster Araçlarına girip Google Gibi Geri Getir Aracını kullanarak bağlantılarımı dizine eklemek zorunda kalıyorum. Google'de üst sıralar çıkma amacında değilim. İndex alsam yeter. Son iki aydır bu durum böyle. Ayrıca özet değil; kitaplar üzerine kaleme aldığım kendi yazılarım yer alıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al