wmaraci reklam

google index ve hangi seo

6 Mesajlar 800 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hp0638 hp0638 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar yeni bir site açtım işimle alakalı 0 tecrübe. sitem yazılarımı geç indexliyor ve yoast seo kullanıyorum sizce hangi seo kulanmam lazım siteyi burdan paylaşırsam sıkıntı olur mu özele atablirim

wmaraci
reklam

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Selamlar. Ben, Rank Math öneriyorum. Diğer SEO eklentilerinin, premium adı altında sattığı her şeyi ücretsiz veriyor. Ayrıca, SEO uyumlu makale yazmak için tam bir rehber diyebilirim. Puanlama sistemi, oldukça güncel kriterler içeriyor.

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Her yeni açtığım sitelerde All in seo kullanıyordum yıllardır. Ancak, 1 ay önce rank math'a geçtim. ve indexlenme'de ve hit artışında büyük bir fark gördüm, yazıyı girdikten sonra 3-5 dakika içinde google'da indexleniyor. Ayrıca eklenti, içerik girerken seo uyumluluğunu kontrol ettiriyor, nasıl içerik gireceğinle ilgili bilgiler veriyor ve ücretsiz sürümü %70 e kadar uyumluluk gösteriyor. Pro sürümü %100 uyumluluk gösteriyor. Ücretsiz sürümü bile çok başarılı diye bilirim.

All in seo kullanırken sitem 2 ay'da anca 20 ziyaretçi alıyordu. Yeni siteyi açtığımda direk Rank Math'ı kurdum ve 1 ay olmadan günlük organik hit'i 200 'lere kadar çıkarıyor. Sadece google değil, diğer arama motorları içinde gayet başarılı bir eklenti diye bilirim. Nasıl bu kadar geç keşfettim ona yanarım :)

Aşağıdaki link'ten arkadaşın söylediklerini birebir uygulayıp kurulumu yapabilirsin. Sonrası google ile Rank Math arasında kalmış sen içerikleri gir yeterli :)

tinyurl.com/ybm24494

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Seo eklentini Rank Math olarak değiştirmeni öneriyorum
Yazıların hemen indexlensin istiyorsanız sitene yardımcı bloglar oluşturup sosyal medya kanallarını kullanabilirsin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
SEO eklentilerinin hızlı indexleme ilgili bir etkisi olduğu kanıtlanmış bir şey değildir. Siz kendinize uygun olan eklentiyi kullanabilirsiniz. Burada sadece eklentilerin özellikleri belirli farklar doğuruyor. Örnek Rank math 404 paneli eklemiş analistik verilerini görmeniz için bir sorgu alanı hazırlamış gibi. Yalnız burada unutulmaması gereken şey ise arka planda her çalışan zıbırtı sizin sitenizin yavaşlamasına neden olur.

İndexleme zaten şu anda başlı başına bir sorundur google hala başı boşluğa devam etmektedir. Siz seze uygun olan hangi eklentiyi kullanırsanız kullanın search console üzerinden yazdığınız makaleyi google ye gönderin gerisi Allaha Emanet.

İndexleme hızının siteye veri girişi ile doğru orantılı olduğunu unutmayın. Sürekli girilen veriler index hızını yükseltir.

Daha detaylı bilgiler için irtibat kurabilirsiniz

Muratcamoglu.com

svitzert svitzert https://habernedio.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
buradaki yorumları okuduktan sonra bende seo eklentimi değiştircem

https://habernedio.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al