freelance iş ilanları

Google Plus ve Seoya Etkileri

3 Mesajlar 796 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar;

Bu konuda sizlerinde görüşlerini alarak Google Plus ile kafamdaki soru işaretlerini ve bu konuda bilgi almak isteyen arkadaşların yararlanmasını istiyorum.

Şimdi benim Google Plus hesabım var ve aktif olarak kullanıyorum. Paylaştığım gönderiler +10 civarı bir + alıyor yani hesaptan paylaştığım gönderiler güzel geri dönüş alıyor. Sitem için attığım linkli gönderiler ise 3 - 5 arası + veya bir diğer deyişle beğeni alıyor. Bunun seo açısından etkisini bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler mi? Aktif bir hesbaın sıralamalara ne kadarlık bir katkısı olur? Hesap 160.000 civarı görüntülenme almış ve her gün artarak devam ediyor.

Güzel bir tartışma ortamıyla bu konuyu açıklığa kavuşturabilirsek, herkes açısından faydalı olur diye düşünüyorum.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
reklam

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Google Pluss'ın SEO ya etkisini ve faydalarını yazdığın bu yazının içinde sen zaten azda olsa açıklamışsın değerli kardeşim. İçeriğin insanlara fayda sağlıyorsa ve bu içeriği google pluss dahil bir çok ortamda dengeli bir biçimde paylaşıp insanların dikkatini çekerek okumalarına, sitende vakit geçirmelerine vesile olabiliyorsan, dahası bunu bilinçli ve dengeli bir şekilde yapabiliyorsan SEO çalışmasının bir bölümünü başarı ile yapıyorsun demektir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi içeriğinin kaliteli ve gerçekten fayda sağlayıcı olmasıdır.
MaMiFilm

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Google Pluss'ın SEO ya etkisini ve faydalarını yazdığın bu yazının içinde sen zaten azda olsa açıklamışsın değerli kardeşim. İçeriğin insanlara fayda sağlıyorsa ve bu içeriği google pluss dahil bir çok ortamda dengeli bir biçimde paylaşıp insanların dikkatini çekerek okumalarına, sitende vakit geçirmelerine vesile olabiliyorsan, dahası bunu bilinçli ve dengeli bir şekilde yapabiliyorsan SEO çalışmasının bir bölümünü başarı ile yapıyorsun demektir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi içeriğinin kaliteli ve gerçekten fayda sağlayıcı olmasıdır.

Hocam benim aslında öğrenmek istediğim böyle bir çalışma yapıyorum bu acaba yüzde kaç olarak seoya etki ediyor. Sadece bununla olmaz biliyorum fakat bu çalışmanın etkileme yüzdesini merak ediyorum. Bu konuda deneyim sahibi ve daha önce deneyip sonuçlarını elde etmiş arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa mutlu olurum.
erdalgozum

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al