wmaraci reklam

Google Suite Saçmalığı

6 Mesajlar 1.280 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Daha önce ortalama 2 yılı aşkın süre önce bir site açmıştım şuan gelen mail hakkında yardımcı olabilecek varmı. Kızdım hesabı da tamamen sildim sorun yaşarmıyım

Merhaba,

**** alanına ait G Suite hesabınızı, geçtiğimiz 90 gün içinde kullanmadığınızı fark ettik. Ayrıca, hesabınızın faturası en az 60 gün boyunca ödenmemiş.

Aşağıdaki işlemi yapmadığınız takdirde Google, 31 Tem 2018 tarihinde veya sonrasında hesabınızı silecek.

G Suite hesabınızı kullanmaya devam etmek mi istiyorsunuz?
Hesabınızı kullanmaya devam etmek için:

31 Tem 2018 tarihinden önce Google Yönetici konsolunuzda oturum açın.
Böylece bu hesabı kullanmaya devam ettiğinizi anlayabiliriz.
Takip eden 48 saat içinde bizden, hesabınızın artık silinecek hesaplar arasında olmadığını belirten bir e-posta alırsınız.
Verilerinizi tutmak istiyor ancak hesabınızı kullanmaya devam etmek istemiyor musunuz?
G Suite hesabınızdaki, Gmail iletileri, kişileri veya Google Drive dosyaları gibi verileri dışa aktarmak için:

Takip eden 60 gün içinde Google Yönetici konsolunuzda oturum açın.
Verilerinizi dışa aktarın.
Hesabınızı iptal etmek için talimatları uygulayın.
Hesabınızı veya verilerinizi kullanmak istemiyor musunuz?
Bu G Suite hesabını kullanmak ve verilerinizin hiçbirini kaydetmek istemiyorsanız herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Hesabınız otomatik olarak kapatılır ve 31 Tem 2018 veya daha sonraki bir tarihte verileriniz silinir. Hesabınız silindiğinde ***** alanına ait G Suite hesabınıza erişemezsiniz.

Yönetici kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlayamıyorsanız Yönetici konsolunda oturum açamama başlıklı makaleyi inceleyin. Google'ın belirli bir süre boyunca etkinlik olmayan hesapları kapatma nedeni hakkında daha fazla bilgi edinmek için G Suite Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Saygılarımızla,

G Suite Ekibi

Ücret hakkında tam bi bilgim yoktu ve üyelik dahi almadım giripte suite

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
reklam

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
bilgisi olan yok heralde

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Herhangi bir para da alınmamış siz neyden şikayet ediyorsunuz şu an?
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Ayrıca, hesabınızın faturası en az 60 gün boyunca ödenmemiş. diyor öde mi diyor yoksa ne diyor çözemedım hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Ayrıca, hesabınızın faturası en az 60 gün boyunca ödenmemiş. diyor öde mi diyor yoksa ne diyor çözemedım hocam

GSuite, Google'ın işletmeler için sunmuş olduğu ücretli hizmetlerdir. İçindeki herhangi bir araca ihtiyacınız olmuştur ya da deneme sürümü teklifi falan gelmiş de değerlendirmek istemişsinizdir. Ayrı bir hesap açma işlemi gerekmediğinden açtığınızı hatırlamamanız gayet normal. Google, hesap açıldıktan sonra standart periyodda faturalandırarak hesabınızı açık tutmuş. Hesabınızı ziyaret edip faturalara ve hesap içinde ihtiyacınız olabilecek şeyleri kontrol ettikten sonra iptal edebilirsiniz üyeliği dilerseniz, bir sorun oluşmaz.
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam hesaba giriş yapılamıyor şifre unuttum dahi yapılmıyor.Google adwords de 1 kere reklam verdim bütçemi belirttiğim halde bütçe aşılmış bir durum olmuş sonra bende hesabımı kapattırmak istedim 10 tıklamayamıydı neydi tam hatırlamıyorum 80 tl yakın bir fiyat çıkardılar ve ödemek zorunda bırakıldım. Bende suite hesabıma ulaşmasınlar diye sildim bilgilerimi google den nasıl ulaşacaklarsa ulaşsınlar istesinler bakalım o parayı vermem adwords dan çaldıkları ile idare etsinler artık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al