lostyazilim

Google unutmuşmuş da,yandex unutmamışmış.

19 Mesajlar 3.032 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Banane Kardeşim Onların Milli Marşlarından? diyerek tezime delil olduğun için teşekkür ederim ayrıca.

O Mesajımı Anlayarak Oku Tezinin Çürük Olduğunu Anlarsın.

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR
wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Cesaretin için kutluyorum seni, bazı konularda dobra olmak zordur. Bunlar bana göre gerçek ama şimdi birçok üye sana tavır alacak... Konu hakkında haklısın, bizim milli değerlerimiz elin yabancısını ilgilendirmiyor. Ama tüm dünyayı ilgilendiren bir konuyu ciddiye almıyorlarsa o zaman sıkıntı var. Ayrıca Yandex'in tamamen çıkar amaçlı milli değerlerimiz üzerine oynadığını düşünüyorum. Yoksa ülkemiz hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan adamın gelip, ülkemiz üzerinden kendi cirosunu büyütmesinin mantıklı bir açıklaması olamaz.

iyi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Ömer adlı üyeden alıntı

Cevabım;
Eşek Gibi Hatırlayacak. Hizmet Veriyorsa ve Bu Ülkeden de Bir Gelir Elde Ediyorsa Hatırlayacak.

Neymiş Sen Onların Milli Marşını, Cartını Curtunu Okudun mu ?
Banane Kardeşim Onların Milli Marşlarından? Hizmet Alan Biziz. Nasıl Fermuarcılara Hizmet Ediyorsa Bizede O Hizmeti Edecek.

İki defa mı cevap veriyoruz ?

Ek Olarak:

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Cesaretin için kutluyorum seni, bazı konularda dobra olmak zordur. Bunlar bana göre gerçek ama şimdi birçok üye sana tavır alacak... Konu hakkında haklısın, bizim milli değerlerimiz elin yabancısını ilgilendirmiyor. Ama tüm dünyayı ilgilendiren bir konuyu ciddiye almıyorlarsa o zaman sıkıntı var. Ayrıca Yandex'in tamamen çıkar amaçlı milli değerlerimiz üzerine oynadığını düşünüyorum. Yoksa ülkemiz hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan adamın gelip, ülkemiz üzerinden kendi cirosunu büyütmesinin mantıklı bir açıklaması olamaz.

Bi siz birde,batuhan adlı üye gibi düşünenler var.

Yandex konusunda hak veriyorum,sadece menfaat için her özel günde böyle altdan altdan reklam yapmak için yaptığını düşünüyorum.Yandex ruslara ait zaten.Google evrensel şeyleri kaçırmıyor tabi,ama bizimkiler dar zihniyetli,fermuarın icadından önemliymiş,sana önemli arkadaşım sana.

can19 can19 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Saçmalıyorsunuz adamlar mecbur değil istemezsen kullanmazsın onlar sana muhtaç değil.

wmaraci
wmaraci

Murat Can Murat Can Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 22 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Siz yazıyı tekrar okuyun,fakat bu sefer düşünerek okuyun.Ben bizim değelerimizin bizim için önemini ve diğer milletler için öneminden bahsettim.Fermuarın icadı evrensel olarak düşündüğümüzde mehmet akifin 140. yıl döneminden daha önemli.Bu senin değer verdiğin bi husus.Google her milletin önemli insanı için birşeyler yaparsa ohoo..Senin milletinin değerlerini yandex kutlayacak google değil,yandex'in hak ettiği yer beni ilgilendirmez.Yandex hakkında fikrim,bizimkilerin google'dan üstün tutması,google ile böyle öznel konuları karşılaştırması.Ben google sevdalısı vs değilim,ayrıca ";)" şu işareti bana kullanma.Yandex'i de severim,google'da severim.Ne hoş yandex 2 ayda bilmem ne kadar ne yapmış,iyi güzel kazansın sonuçta turklere yaptığı şeyler var,ama google ulusal,bugün afrikanın önemli adamının 10. yılı olur,aynı gün başkasının birşeyi ölür.

Mesajınız ve yanıtınız için teşekkür ederimde koyun konusunda açıklama yapmamışsınız ?

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Murat Can adlı üyeden alıntı

Mesajınız ve yanıtınız için teşekkür ederimde koyun konusunda açıklama yapmamışsınız ?

Aslında koyun konusu wm aracına özel değildi,genel olarak forumlardan bahsetmiştim,fakat burda yayınlayınca buranın üyelerine demiş gibi oldu,yayınlarken silmeyi unutmuşum,şimdi silersem geri vites yaptı vs denilmesin diye silmedim.Arkasındayım yani dediğimin..

Murat Can Murat Can Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 22 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Aslında koyun konusu wm aracına özel değildi,genel olarak forumlardan bahsetmiştim,fakat burda yayınlayınca buranın üyelerine demiş gibi oldu,yayınlarken silmeyi unutmuşum,şimdi silersem geri vites yaptı vs denilmesin diye silmedim.Arkasındayım yani dediğimin..

Konu JackkerL tarafından (Bugün, 19:54 ) değiştirilmiştir.'den belli oluyor ne kadar arkasında olduğun bu arada koyun kelimesi silinmiş olmalıki ctrl f yapmama rağmen koyun kelimesini göremedim konunuzda :)

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Murat Can adlı üyeden alıntı

Konu JackkerL tarafından (Bugün, 19:54 ) değiştirilmiştir.'den belli oluyor ne kadar arkasında olduğun bu arada koyun kelimesi silinmiş olmalıki ctrl f yapmama rağmen koyun kelimesini göremedim konunuzda :)

Konuya gelen cevaplardan aynı fikirde olanları eklemek için konuyu düzenledim,biraz düşünürseniz yazdığım halde neden düzenleyeyim ? hem artislik yapıp hemde düzenleyecek seviyede miyim ? Yöneticiler düzenlemiş olmalı,blogum'da hala "koyun" yazıyor.

yakarbey yakarbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek teknisyen,web
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 100 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
biri Rus biri ABD Yapımı siteler biz ancak adamların başarısını tartışırız
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al