wmaraci reklam
lidertakipci

Google webmaster tools yardım

3 Mesajlar 722 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar Google Webmaster Tools da sitemap gönderme yeri var. Ben şimdi sitemapı gönderiyorum örneğin 40 gönderildi diyor. 2,3 gün sonra bakıyorum 40 yollanmış 40 da dizine eklenmiş fakat hep 40 da kalıyo neden o yükselmiyor? Yani demek istedigim dizine eklenen degil dizine yollananların sayısı neden hep 40 da kalıyor? Ben yazı yayınladıkça çogalması gerekmez mi?

wmaraci
reklam

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
İçerik bakımından olabilir yada seo ayarlarınızda hata olmuş olabilir içerik bakımından dediğim ya içeriğiniz daha önceden başka bir site tarafından indexlenmiştir yada google sitenizi geç indexliyordur bunu çözmek için google gibi getir bölümünden konu linklerini ekleyin ve orda indexlenen bölümde görülen sayıyada güvenmeyin her zaman doğruyu göstermiyor malesef
iskifogl

kişi bu mesajı beğendi.

www.parkpera.com

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

castiel adlı üyeden alıntı

İçerik bakımından olabilir yada seo ayarlarınızda hata olmuş olabilir içerik bakımından dediğim ya içeriğiniz daha önceden başka bir site tarafından indexlenmiştir yada google sitenizi geç indexliyordur bunu çözmek için google gibi getir bölümünden konu linklerini ekleyin ve orda indexlenen bölümde görülen sayıyada güvenmeyin her zaman doğruyu göstermiyor malesef

Teşekkürler. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al