wmaraci reklam
lidertakipci

Google Webmasters 4 Gündür Yeni Verileri Göstermiyor

11 Mesajlar 1.228 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

stress4604 stress4604 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Başlık biraz tanımlayıcı olmamış olabilir haklısınız :)

Şöyle izah edeyim. En son istatistik bilgileri ve aranma sorguları 24 Nisan'da kaldı. Ayın 28 fakat hala 25 Nisan'ın arama sorgularını göstermiyor normalde 2 gün gecikmeli gelirdi fakat 4 gün fazlasıyla garibime gitti.

Sorum şu ki, sizde de böyle bir problem var mı? Eğer var iste muhtemelen güncellemelerden ötürüdür. Yoksa bi çaresine bakacağım :)

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Benimde tüm sitelerimde 24'ünden sonrası yok :) Genel bir sorun herhalde veya güncelleme var.

iyi.

• Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Benimde tüm sitelerimde 24'ünden sonrası yok :) Genel bir sorun herhalde veya güncelleme var.

Evet dostum şu an eminim. Çok ama çok büyük çaplı bir güncelleme yapılıyor. PR güncellemesi bu kadar etkileyici olamaz.

• Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

stress4604 adlı üyeden alıntı

Evet dostum şu an eminim. Çok ama çok büyük çaplı bir güncelleme yapılıyor. PR güncellemesi bu kadar etkileyici olamaz.

Analytics'in yeni servisiyle ilgili bir güncelleme olabilir, yeni serviste ziyaretçi işlemlerinin tamamı Analytics üzerinden yapılabileceği söyleniyordu. Eğer bu kadar kapsamlı olacaksa bu bölüm kalkabilir veya Analytics sayfasıyla birleşebilir. Bekleyip göreceğiz artık.

iyi.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Analytics'in yeni servisiyle ilgili bir güncelleme olabilir, yeni serviste ziyaretçi işlemlerinin tamamı Analytics üzerinden yapılabileceği söyleniyordu. Eğer bu kadar kapsamlı olacaksa bu bölüm kalkabilir veya Analytics sayfasıyla birleşebilir. Bekleyip göreceğiz artık.

Birleşmemesi taraftarıyım açıkçası. Yalnız bu webmasters'ın gecikmesinin diğer bir yüzü de PR ile ilgili gibi geliyor bana. Diğer bir tarafı karanlık, seçemiyorum tam :) Birleşmesine de pek ihtimal vermiyorum ama her şey mümkün Google bu sonuçta adamı ters köşeye yatırır :)

• Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

Birleşmemesi taraftarıyım açıkçası. Yalnız bu webmasters'ın gecikmesinin diğer bir yüzü de PR ile ilgili gibi geliyor bana. Diğer bir tarafı karanlık, seçemiyorum tam :) Birleşmesine de pek ihtimal vermiyorum ama her şey mümkün Google bu sonuçta adamı ters köşeye yatırır :)

Yeni serviste arama sorguları düzgün şekilde listelenirse burasının kalması birşey ifade etmez. Dediğiniz gibi Google bu, ne olacağı belli olmaz. Bu arada pr bağlantısını anlayamadım? Sıralamalarda-hitlerde değişkenlik olduğunda bi ihtimal fakat sorguların gözükmemesindeki sorunla nasıl bağdaştırdığınızı anlamadım. Yenilik nedeniyle bu sorun vardır bence.

iyi.

• Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Yeni serviste arama sorguları düzgün şekilde listelenirse burasının kalması birşey ifade etmez. Dediğiniz gibi Google bu, ne olacağı belli olmaz. Bu arada pr bağlantısını anlayamadım? Sıralamalarda-hitlerde değişkenlik olduğunda bi ihtimal fakat sorguların gözükmemesindeki sorunla nasıl bağdaştırdığınızı anlamadım. Yenilik nedeniyle bu sorun vardır bence.

Şöyle bağdaştırdım, PR güncellemeleri ile birlikte sitelerin yerleri vs. değişeceğinden alacağı hitte değişecektir haliyle. Google acaba bu değişimi mi göstermek istiyor? Yani düşünsene hitler bi geliyor,
Ayın 24-25-26-27'si birlikte,
24'ü: 1k
25'i: 1.2k
26'sı: 5k
27'si: 5.4k

Gibi. Hani mesaj verme babında :)
İnan ki bak Google'dan bunu beklerim robot deyip geçme, site deyip geçme insan gibi yorumluyor anasını satıyım :)

• Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

Şöyle bağdaştırdım, PR güncellemeleri ile birlikte sitelerin yerleri vs. değişeceğinden alacağı hitte değişecektir haliyle. Google acaba bu değişimi mi göstermek istiyor? Yani düşünsene hitler bi geliyor,
Ayın 24-25-26-27'si birlikte,
24'ü: 1k
25'i: 1.2k
26'sı: 5k
27'si: 5.4k

Gibi. Hani mesaj verme babın da :)
İnan ki bak Google'dan bunu beklerim robot deyip geçme, site deyip geçme insan gibi yorumluyor anasını satıyım :)

Bende de tam tersi etki yapmış, günden güne düşmüş hitler. Bakalım artık umarım bi güncelleme gelir :)

iyi.

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
maymun etti bizi

imkansız diyenler hep yanıldılar...

• Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Benzerini yazmaktaki amaç ne anlamadım. Ciddiysen problem tabi ki yok :)
http://wmaraci.com/forum/857646-mesaj2.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al