Merhaba Arkadaşlar Bu konuda Detaylı Açıklama Yapmak İstedim Tabi Başlığı Merak Ediyorsunuz NE için Yazdım Neye Dayanaraktan yazdım ve niye böyle düşünceye kapıldım.

şimdi kısaca milletin Eşikli hesap veya askıdan dönmüş hesap arayışında olduğu kadar dolandırmalarıda bir o kadar kolay hale geldi googleyi kandıracam niyetine kendilerini kandırıp google'nin istediği ve yaptırmak istediği kapana sizleri hiç bir şekilde zorlanmadan yöneltmesi oluyor 

peki google nasıl bunu yapıyor?

1. Google hesap açtırmayı çok kolay hale getirdi 

2. kolay yönetilebilir panel yaptı

3. 3 adımda reklam çıkmayı planladı 

4. kolay ödeme yapılabilir bir panel inşaa etti

5. müşterileri 1 saat uyalayarak parayı rehine konumuna getirdi (askı, şüpheli ödeme)

6. sürekli günden güne yasal gibi kanunları bahane ederek sürekli (Yeni Kurallar Ekledi ve Ekliyor)

7. sizi daha çok başka hesaplara yöneltti 

8. kredi vererek kafanızı kurcaladı (hevesinizi getirdi)

9. çıktığınız reklamı politikalar yasağı diyerekten banladı

10. sizi sahteciliğe itmeye çalıştı

11. sitelerinizi bilerekten gerilere sürdü

12. sizi reklam yapmaya zorluyor 

13. ve Son Olarak sizi kolay bir şekilde dolandırılmaya yöneltti

Konu Dışı Öneri:

Şimdi Bu Yönergeleri İzleyerek Yaptığı Sahtekarlık Yönünde Maalesefki Hiç Bir Şekilde Yasal Olarak Şikayet Ve Hak Talebinde Bulunma Gibi Bir Durumunuz Yoktur Lütfen piyon olmayın paranızı yurt dışına kaptırmayın tmm herşey yurtdışından alıyoruz ama yurtdışından alacağınız ürünler veya sanal gibi hizmetleri çöp etmeyin zaten piyasa full ************** kaynıyor onlar yüzünden güvende ortada kalmıyor bundan dolayı bizde iş yapamaz hale geldik bir iş yaparken lütfen ama bakın lütfen tüm her yere danışın 5 kişiye aynı soruları sorun zaten aldığınız ve alacağınız cevaplardan belli olurlar paranızı kapıp kaçan kişileri burda tek değil cimer hattından direk ihbar edin artık kendileri devlet araştırması içine girer ve yapacağı 2nci yanlışta direk evine baskın yer sahte numaralar veya türkiyede yaşayıp yabancı uyruklu numaraları kullanan kişilerden kesinlikle alışveriş yapmayın alışveriş yapacağınız kişiden fotoğraf görüntülü sesli hizmeti alın ve herşeyi kayıt altına alın güvenliğiniz için bunları öneriyorum 

(Müsait değilim burdan yazın gibi kelimelere kesinlikle itibar etmeyiniz Satıcı firmalar şirketler şahıslar Hiç Bir Şekilde Bu Kelimeleri Yazmaz Bu İsteğinizi Kabul Eder ve görüşmeye Başlar alacağınız hizmetlerde minimum demo hizmeti isteyin örnek: 2 gün süre verdi 2 günde gelmeyen hizmeti direk ihbar edin önden tüm parayı göndermeyin %10 veya %15 ödeme yapınız demo gönderildiği takdirde (demo domaininize veya hizmetinize ait olacak şekilde ) ayarlandıysa devamı için ödemeyi %30 a Çekin hizmet tesliminde %100 ödemeyi gerçekleştirin 

Saygılarımla.....