wmaraci reklam

Günde Sadece 1 Hite Razıyım Ne Yapmalıyım

33 Mesajlar 4.092 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Bu kadar samimi bir isyana uzun zamandır denk gelmemiştim :)

Sitenizi pm atarsanız ücretsiz danışmanlık vereyim. Bir bakalım neler yapılabilir. Her şey para değil, sevaptır misali...

wmaraci
reklam

0sozdunyasi0 0sozdunyasi0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** Q**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

gqhan42 adlı üyeden alıntı

diğer seferde de günde 3 5 yazı girerdim heralde aşırı oluyor diye 3 yada 2 günde 1 ekledim bu sefer yine hüsran :).
Bunu neden söylüyorum forumlarda bakıyorum site açıp 1 ayda 1000 tl kazananmı ararsın sonu yok bilmem kaç tl kazanan kaç yüzbin hite ulaşan anlamıyorum ben neyi yanlış yapıyorum.Site adresini atmaya utanıyorum vallahi :)

Kardeşim daha fazla hit mi istiyorsun?O zaman yazdıklarımı dikkatle oku ve uygula:
-Daha uzun ve görselli içerikler olsun
-Sayfaboyu hareket eden paylaşım butonları olsun(mesela 5 kişiden 1-i içeriği paylaşırsa bu da en azı 3-5 kişi getirebilir)
-Sosyal medyada en çok trafik getiren Facebook grupları ve Pinterest'tir.Bunları iyi kullan.
-Resimleri olduğu gibi sitene yükleme.Resmin başlığını değiş,sıkıştır(compressor) ve efekt verdikten sonra sitene yükle.
-Hızlı ve basit bir tema her zaman hiti artırır ve kullanıcı daha fazla sitende kalır.Ben böyle bir temayla site hitimi %60 artırdım.
-İçerik cümlelerin kısa ama bilgi dolu olsun.Kendi fikirlerini eklemeyi de ihmal etme.
Yukarıda yazdıklarımı tam uygarsan günlük hitin 1 değil 1000 olur.Belki daha fazlası da olur...

-

Ən Gözəl Sözlər

yjb yjb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 21 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılarınızı twitter facebookta paylaşın hastaglarle daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Bi de konulari yazarken anahtar kelimelerden faydalanabilirsiniz insanlarin arattigi kelimeleri anahtar kelime olarak alın. Google siralamada haber siteleri onedio gibi sitelerin önüne geçmek zor oluyor ne kadar boş icerikler üretse de o yüzden yazacağın kelimeyi yada cümleyi arat googleda güclü sitelerden çok içerik yazan var mı aksi taktirde uzay boşluğuna gidiyor yazdiklariniz tecrübeyle sabit.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al