wmaraci reklam

html sitede seo

13 Mesajlar 1.784 Okunma
wmaraci reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşlar html bir site var kurumsal ancak seo çalışmaları ile

http://ozakademi.com/

http://www.alexa.com/siteinfo/ozakademi.com

sıralamalarda felan iyi yerde fakat sürekli değişim halinde bi gün sıralamada yükseliyor, bi günde bi bakıyorum düşmüşüm sabit olmuyor neden acaba ? veya neler yapabilirim. blog kurdum wp ve seo eklendileride kurdum

http://ozakademi.com/blog

ama sonuç aynı sürekli dalgalanma sabitlemek için neler yapmam lazım

sabitten kastım dalgalanmalar olmaması değil sürekli olmaması haftada ayda 1 kez normaldir ama günlük şaşırtıcı

şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
hocam bu linkte hemen herşeyi yazmaya çalıştım.ilgili kategoride de yardımcı olabilieceğini düşündüğüm konular var.istersen bir bak derim.belki bir faydası olur.

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
hocam ana taslak html :( html de zor oluyor html konusunda fikriniz var mı peki :D link için teşekkürler inceliyorum

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

hocam ana taslak html :( html de zor oluyor html konusunda fikriniz var mı peki :D link için teşekkürler inceliyorum

kusura bakmayın hocam, bilgim sınırlı html konusunda.wp ve seo eklentileri kurdum diye yazdığınızdan önereyim istedim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

esocials adlı üyeden alıntı

kusura bakmayın hocam, bilgim sınırlı html konusunda.wp ve seo eklentileri kurdum diye yazdığınızdan önereyim istedim.

teşekkürler hocam yinede :D

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam yinede :D

faydam olaydı iyiydi :) neyse, bir gün wordpress kullanmaya başlarsınız işinize yarar o zaman.

eniser eniser Çoban Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Html sizi yoracağı ve güncellemesi zor olduğu için tercih edilen diller arasında değildir.

Lakin; Seo'nun en temel ön koşullarından biri düzgün adreslere sahip olmaktır. Google ve benzeri arama motorlarının düzgün adres tarifi de içerikle benzeşen HTML adreslerdir.

Örneğin Kalem'i tanıtan en iyi sayfa adresi; www.kalem.com ya da www.kalem.com/kalem.html dir. Kısacası /kalem.html , /kalem.php, /kalem.asp, /kalem.cgi, /kalem.aspx vs. adreslerinden daha iyidir. (Diğer tüm şartlar eşitken )

Bu sebeple şuan mesaj yazdığımız site alt yapısı Php olmasına rağmen .htaccess kullanarak html imiş gibi görünmektedir dosya yolu adresleri bakımından.

webtalist webtalist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
SEO açısından sitede yanlışlar çok. Bir başka konuya değinmek gerekirse web tasarım müthiş göz yoruyor. SEO'ya uygun web tasarım ve SEO hizmeti almak isterseniz iletişime geçin lütfen.

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

eniser adlı üyeden alıntı

Html sizi yoracağı ve güncellemesi zor olduğu için tercih edilen diller arasında değildir.

Lakin; Seo'nun en temel ön koşullarından biri düzgün adreslere sahip olmaktır. Google ve benzeri arama motorlarının düzgün adres tarifi de içerikle benzeşen HTML adreslerdir.

Örneğin Kalem'i tanıtan en iyi sayfa adresi; www.kalem.com ya da www.kalem.com/kalem.html dir. Kısacası /kalem.html , /kalem.php, /kalem.asp, /kalem.cgi, /kalem.aspx vs. adreslerinden daha iyidir. (Diğer tüm şartlar eşitken )

Bu sebeple şuan mesaj yazdığımız site alt yapısı Php olmasına rağmen .htaccess kullanarak html imiş gibi görünmektedir dosya yolu adresleri bakımından.

php sisteme gecmeyi dünüyoruz alt yapıyı oluşturabilirsek :) teşekkürler dediklerinizde haklısınız sayfalardediğiniz yöntemlere göre hazırlandı zaten :)

webtalist adlı üyeden alıntı

SEO açısından sitede yanlışlar çok. Bir başka konuya değinmek gerekirse web tasarım müthiş göz yoruyor. SEO'ya uygun web tasarım ve SEO hizmeti almak isterseniz iletişime geçin lütfen.

hatalar jquery hataları html cok az var :) teklif için teşekkürler ben web tasarımcıyım :)

webtalist webtalist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
O zaman naçizane bir tavsiye olsun daha clean ve minimal bir tasarım olması ve o rengi kullanmamanız yararınıza. Sakın yanlış anlamayın ben sevmem bilmişlik filan yapmayı da polemik içinde söylemiyorum site profesyonel bir tad vermiyor, ben web tasarım eğitimi almak istesem bu tarz sitesi olan bir yerden almam. Anasayfayı yenilediğinde facebook twitter liste halinde gözüküyor sonradan resim geliyor bilginize.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al