wmaraci reklam

İndex Problemi

5 Mesajlar 600 Okunma
wmaraci reklam

tarkan543 tarkan543 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar merhaba benim 11 günlük blogum var. Her gün bir yazı olmak üzere 11 gündür yazı yayınlıyorum. İlk 4-5 gün kendim google gibi getir yaparak sayfalarımı Google'a ekledim. Sonraki günler sadece Google + hesabında paylaştım kendim elle eklemedim. Google kendisi indexlesin diye ortalama bir hafta geçti halen konularım indexlenmiş değil. Bizzat benim google gibi getir yaptığım dışında hiçbir yazım indexlenmedi. Hatta şöyle bir şey oldu, ben index alması için G+ hesaplarımda paylaştım birkaç saat sonra google da aradığımda index aldığını görmüştüm yazıların, fakat şimdi baktığımda sadece google gibi getir olanlar indexlenmiş gözüküyor.
Sizce problem nedir? Sitemde kopya içerik falan yok her yazıyı kendim ingilizce sitelerden bilgi toplayarak eşsiz olarak yazıyorum. Bulunduğum sektörde zorlu değil, yazdığım konularda çok nadir yazı var.Ayrıca siteme günde forumlardan 30 kişi giriş yapıyor. Sizce benim sitemde bir problem mi var bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Bu konuda çok fazla bilgim olduğunu söyleyemem ancak bana 11 günlük bir süre çok kısa gibi geldi. Biraz daha içerik girişi olup biraz daha süre geçmesini beklemelisiniz bence.
tarkan543

kişi bu mesajı beğendi.

-Bura komple benim.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Azıcık sabır :)
tarkan543

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 9, (%100)

msa52 adlı üyeden alıntı

Bu konuda çok fazla bilgim olduğunu söyleyemem ancak bana 11 günlük bir süre çok kısa gibi geldi. Biraz daha içerik girişi olup biraz daha süre geçmesini beklemelisiniz bence.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben de aynı fikirdeyim sizinle hemen indexlesin demiyorum ama kendi kendine indexlesin diye düşündüğümden sordum. Umarım yakın zamanda index almaya başlarım

wmaraci

• Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 9, (%100)

Cevabınız için teşekkür ederim. Siteme şuan organik olarak sadece Yandex'ten birkaç kişi geliyor bazen de googledan organic geliyor. Onun dışında gün başına 30 tane yönlendirmeyle trafik alıyorum. Bu durum sıkıntı yaratır mı acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al