wmaraci reklam

İndexlenme Sorunu

18 Mesajlar 1.630 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mask Mask Mazeretsiz Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,yaklaşık 2 ay önce arkadaşımla beraber bir blog sitesi kurduk yoast seo kurup gerekli ayarları olabildiğince yaptım ancak index sayısı kesinlikle artmıyor. Yani yeni 1 yazı eklediğimde 1 artıyor o kadar. Şuan 19 indexim var. Bunun sebebi nedir, normal midir? Hiç sanmıyorum normal olduğunu ama yine de sorayım dedim.
Site tıklayın

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Pingleme yapınız.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Başka bir konuda biraz önce gördüm hocam, googleping adlı siteden yaptım bakalım nolacak.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Pingleme yaptım, onlarca kez seo analizi yapıp açıkları kapatmaya çalıştım, sitemin tüm versiyonlarını google search consolea ekleyip hepsine sitemap gönderdim, 70 küsur resim indexim var fakat 23 tane normal indexim var. Artmıyor, çıldırmak üzereyim. Nerede hata yapıyorum bir türlü anlayamadım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam bende Nazilli'denim burada okuyorsunuz galiba :) bir yazımda anlatmıştım buyurun;

https://www.ibocum.com/google-gibi-getir-dogru-kullanim-sekli/

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

Company Company Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO / Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Google gibi getiri tavsiye etmemekteyim. Sebebiyeti geçenlerde okuduğum bir açıklama. Bir Google mühendisi bu işlemin acil olaylarda kullanılması gerektiğini belirtiyor. Bunun dışında site yapınızı incelemek lazım. Kategori ve etiketler nonindex olabilir, linkler nofollow olabilir şuan mobilim bakamıyorum ama detaylı inceleme yapmak şart. Sitede çok iç link bulunmasıda nediren bu soruna sebebiyet verebiliyor. Site iç yapılanmasında bir problem yok ise klasik yöndem sosyal backlink. Platformlardan bol backlink sizlere yardımcı olabilir. Dilerseniz skype adresinizi gönderin yardımcı olayım.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Company adlı üyeden alıntı

Öncelikle Google gibi getiri tavsiye etmemekteyim. Sebebiyeti geçenlerde okuduğum bir açıklama. Bir Google mühendisi bu işlemin acil olaylarda kullanılması gerektiğini belirtiyor. Bunun dışında site yapınızı incelemek lazım. Kategori ve etiketler nonindex olabilir, linkler nofollow olabilir şuan mobilim bakamıyorum ama detaylı inceleme yapmak şart. Sitede çok iç link bulunmasıda nediren bu soruna sebebiyet verebiliyor. Site iç yapılanmasında bir problem yok ise klasik yöndem sosyal backlink. Platformlardan bol backlink sizlere yardımcı olabilir. Dilerseniz skype adresinizi gönderin yardımcı olayım.

Evet kategori ve etiketleri sıkıntı çıkarmasın diye noindex yapmıştım. Site içi linklerde 100 civarı bir şeydi. Sosyal medyadan da elimden geldiğince backlink yapıyorum. Skype adresim yok ama ilgilenecekseniz çok minnettar olurum. Skypei yükleyebilirim isterseniz.

KomanBeğrek adlı üyeden alıntı

Hocam bende Nazilli'denim burada okuyorsunuz galiba :) bir yazımda anlatmıştım buyurun;

https://www.ibocum.com/google-gibi-getir-dogru-kullanim-sekli/

Nazilli Memleketim, İzmir'de okuyorum. Konunuzu okuyacağım. İsterseniz dost blogta olabiliriz :)
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Mask olabilir hocam :)
Mask

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
GGG site indeks alma yada pingleme vs değildir, fazla yapılması çok zarar verir.
GGG sitenizi google gözünden görmenizi sağlar.
İndeksleme, malum google allogritma güncellemesi halen devam ettiğinden geç indeks yada hiç indekslenmeme sorunu var.
Biraz sabır.
Aynı şekilde çalışmalarınıza devam edin, ayrıca ping atma siteleride fayda getirmediğini duydum
add, url bunu deneyebilirsiniz.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

loadmaster adlı üyeden alıntı

GGG site indeks alma yada pingleme vs değildir, fazla yapılması çok zarar verir.
GGG sitenizi google gözünden görmenizi sağlar.
İndeksleme, malum google allogritma güncellemesi halen devam ettiğinden geç indeks yada hiç indekslenmeme sorunu var.
Biraz sabır.
Aynı şekilde çalışmalarınıza devam edin, ayrıca ping atma siteleride fayda getirmediğini duydum
add, url bunu deneyebilirsiniz.

Hocam siteyi açalı tam 2 ay oldu. İlk açıldığında pek takmıyordum yeni olduğu için. 1 Ay geçtikten sonra araştırmaya soruşturmaya başladım. Sitesinde 5 post olan adamın 500-600 indexi var bende 10 tane index vardı. 2.aya geldik hala 22 indexim var. Çıkmıyor. Hiç yükseldiğini de göremedim. Bir yerde hata mı yapıyorum diye arıyorum sürekli. WMAracından seo analiz ve site analiz yapıyorum. Seo puanım 85. Bir kere pingleme yaptırdım o da hiçbir işe yaramadı zaten. Yani ne yapsam olmuyor durumundayım. Sabredilecek bir şeyde göremiyorum ortada, sabırla olacağını bilsem beklerim yine bir bu kadar daha.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al