wmaraci reklam

Keşfedildi - şu anda dizine eklenmiş değil sorunu search console

5 Mesajlar 2.610 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

136723 136723 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Sitemde 2si php 1i xml olmak üzere 3 sitemap var toplamda. Toplamda 550 küsür urlyi google'a gönderdim fakat sadece 4 tanesi yayında. 5 tanesinde Tarandı - şu anda dizine eklenmiş değil yazıyor kalanlarında ise (540 civarı urlde) Keşfedildi - şu anda dizine eklenmiş değil yazıyor. 2 gün boyunca sitemapları gönderirken sorun yaşadım şimdi de 3 gündür bu sorunu yaşıyorum. Nasıl çözebilirim?

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Merhaba

Gönderdiğiniz sitemap için bir kere url göstermeniz yeterlidir. Gerisini Search Console kendisi halledecektir. Tekrar tekrar göndermenize gerek yok. 

Site haritalarınızın keşfedilmiş olması (geri kalan 540 adet) güzel netice. Raporun tümüne bakın. Başka her hangi bir hata uyarısı yoksa bırakın dursun, zamanla hepsi indexe alınır. Ortalama indexleme süresi şu anda 1 aydan başlıyor. 3  aya kadar da uzanabiliyor.

136723

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

136723 136723 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba

Gönderdiğiniz sitemap için bir kere url göstermeniz yeterlidir. Gerisini Search Console kendisi halledecektir. Tekrar tekrar göndermenize gerek yok. 

Site haritalarınızın keşfedilmiş olması (geri kalan 540 adet) güzel netice. Raporun tümüne bakın. Başka her hangi bir hata uyarısı yoksa bırakın dursun, zamanla hepsi indexe alınır. Ortalama indexleme süresi şu anda 1 aydan başlıyor. 3  aya kadar da uzanabiliyor.

Anladım o zaman şu anda sitemde anormal bir durum yok sadece index alması için beklemem lazım. Ben sitemapı herhalde tam okuyamadı diye 3 gün boyunca 7-8 kere gönderdim 😁 çok teşekkür ederim

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: shillz (15.05.2022 19:54)

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

shillz adlı üyeden alıntı

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba

Anladım o zaman şu anda sitemde anormal bir durum yok sadece index alması için beklemem lazım. Ben sitemapı herhalde tam okuyamadı diye 3 gün boyunca 7-8 kere gönderdim 😁

Doğru, keşfedildi diye güncellendiyse, her hangi bir sorun yok. İlgili dosyalarınızı okumuş artık. Sadece beklemek lazım.

Bu arada, saçma sapan sözde index tetikleyici yan sanayi araçlara itibar edipte site haritalarıızı eklemeyin. Zarar verir sitenize. İndexleyecek olan googledir, bırakın google işini yapsın 😊

İyi forumlar

136723

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ekremsuyuncu ekremsuyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Searh console ile alakalı aklınıza takılan soruları https://biperformans.com/google-search-console-ile-tanisalim/ bu adresten öğrenebilirsiniz. 

Aklınıza takılan bütün soruların cevaını buraya tıklayarak hemen soru sorup cevap alabilirsiniz. Soru Sor  

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al