wmaraci reklam

Kimlerde aynı sorun var

3 Mesajlar 687 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

denizliweb denizliweb Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sorun uzun zamandır benim sitede var ve artık çözümü yok diye hiç ilgilenmiyorum. Sitem google gibi getir bile yapsam yok index almıyor ve sitemap.xml 11 haziran tarihinden beri aynı kaldı.

Google kapsama baktığım zaman konular dizine eklendi ama site haritasında gönderilmedi gibi saçma bir uyarı veriyor ve bu konuları canlı test yaptığımda site haritası yok gibi bir uyarı veriyor ama sitemap.xml var sitede.
Kapsama baktıgımda indexlerim sürekli düştüğümü görüyorum. ama site:site.com ve cache:site.com baktığımda site googlede var ve botlar siteyi ziyaret ediyor.

Bıktım bir çare bulamadım en son artık siteyi sileceğim ve domaini bekletmeye karar verdim.
Kimlerde benzer sorunlar var çözüm bulan oldumu....
uygunindir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Zeus Zeus Güç gizden gelir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 154 / 157
  • Ticaret 42, (%95)
çok değişti hocam google çok. eskiden bir iki kelime oyunuyla kandırıp üstlere çıkabiliyorduk şimdi bırak çıkmayı index nasıl alacak diye düşünür olduk bence elleme biraz daha kalsın bakalım site sosyal imleme ve pingle siteyi gelişim olur diye umut ediyorum

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
sitemap’ı tarayıcıdan açınca herhangi bir hata mesajı çıkıyor mu? benim de yeni başıma geldi temadan kaynaklı sorun olmuş. belki böyle bir sorun olabilir.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al