wmaraci reklam
lidertakipci

Otel Sitesini Google'da Yükseltmek

13 Mesajlar 1.243 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba
Şu an imzamdaki sağlık sitem var. Hergün içerik girip google da çıkıyorum.
Otel sitesini nasıl google'da üst sıralara çıkarabilirim ?
Sonuçta yazı fazla olmayacak. Görsel ağırlıklı bir site olacak.
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/
wmaraci
reklam

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı tabiki olacak. Her eklediğin konuya en az 150 kelimelik bir açıklama yapman senin yararına olur. Reklam alman lazım ve ciddi backlink çalışmaları yapman lazım.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Yazı tabiki olacak. Her eklediğin konuya en az 150 kelimelik bir açıklama yapman senin yararına olur. Reklam alman lazım ve ciddi backlink çalışmaları yapman lazım.

Merhaba , otel yerel ve küçük bir otel olacak.
Hedef kelimeler şunlar ;

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Burda kelimeler yok ama otel pazarı çok küçük bir pazar olmasına rağmen çok büyük yatırımlarla destekleniyor. Google'den reklam alan insan sayısı çok fazla. Türkiye'de ki otelleride düşünürsek sizinde reklam almanız standart bir işlem olacaktır. Yani Google reklamları haricinde çok iyi oranlara sahip sitelerden tanıtım yazısı almanız gerekiyor, sektöre hitap eden sitelerde reklam vermeniz gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

aercan aercan IT Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek PHP
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 25 / 87
  • Ticaret 17, (%94)
Websitenizi , linklerden tutunda h taglarına, desc ve tittle taglarına kadar herşeyi nizamı ve düzgün seo uyumlu şekilde yaptıktan sonra, hitleri organik ve çok iyi sitelerden backlink almanız gerekmektedir. Dediğiniz gibi otel web sitesinde çok fazla sayfa koymanız pekde mümkün değil. Fakat index sayınızı çoğaltmak için resim kısmını abartabildiğiniz kadar abartın ve alt taglarını da birbiriyle aynı olmayacak şekilde seo uyumlu girin. Kolay gelsin.

Php Developer & Network Admin.

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Bütçeniz varsa seo çalışması yoksa ucuz backlink çalışması yaptırabilirsiniz Bence.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Burda kelimeler yok ama otel pazarı çok küçük bir pazar olmasına rağmen çok büyük yatırımlarla destekleniyor. Google'den reklam alan insan sayısı çok fazla. Türkiye'de ki otelleride düşünürsek sizinde reklam almanız standart bir işlem olacaktır. Yani Google reklamları haricinde çok iyi oranlara sahip sitelerden tanıtım yazısı almanız gerekiyor, sektöre hitap eden sitelerde reklam vermeniz gerekiyor.

aercan adlı üyeden alıntı

Websitenizi , linklerden tutunda h taglarına, desc ve tittle taglarına kadar herşeyi nizamı ve düzgün seo uyumlu şekilde yaptıktan sonra, hitleri organik ve çok iyi sitelerden backlink almanız gerekmektedir. Dediğiniz gibi otel web sitesinde çok fazla sayfa koymanız pekde mümkün değil. Fakat index sayınızı çoğaltmak için resim kısmını abartabildiğiniz kadar abartın ve alt taglarını da birbiriyle aynı olmayacak şekilde seo uyumlu girin. Kolay gelsin.

Peki başka platformlarda (bumerang,radikal blog vs) paylaşarak backlink kazansam olur değil mi ?

murat709 adlı üyeden alıntı

Bütçeniz varsa seo çalışması yoksa ucuz backlink çalışması yaptırabilirsiniz Bence.

şu an için bir bütçem yok , kendi çapalarımla yapamaz mıyım backlink çalışmalarını ?
Sağlık sitem için hiç seo çalışması yaptırmadım ama bir kaç kelime grubunda ilk sayfada vs çıkabiliyorum.

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek PHP
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 25 / 87
  • Ticaret 17, (%94)

cinmistik78 adlı üyeden alıntı

Peki başka platformlarda (bumerang,radikal blog vs) paylaşarak backlink kazansam olur değil mi ?

Başlangıç için dediğiniz kaliteli sitelerde yavaş yavaş paylaşarak ücretsiz backlink alabilirsiniz. Ayrıca çok cüzi maliyetlerde haber websitelerine tanıtım yazısı da alabilirsiniz. 10-20 tl arası dmoz, google news pr5 sitelerden 15liraya tanıtım yazısı aldığımı bilirim ve halan alınıyor. Bilginize.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

aercan adlı üyeden alıntı

Başlangıç için dediğiniz kaliteli sitelerde yavaş yavaş paylaşarak ücretsiz backlink alabilirsiniz. Ayrıca çok cüzi maliyetlerde haber websitelerine tanıtım yazısı da alabilirsiniz. 10-20 tl arası dmoz, google news pr5 sitelerden 15liraya tanıtım yazısı aldığımı bilirim ve halan alınıyor. Bilginize.

o tür siteler genelde çöp siteler olmuyor mu peki ? Yani bana fayda sağlayacak mı yani ?

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek PHP
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 25 / 87
  • Ticaret 17, (%94)
Asla. Bahsettiğim siteler pr5 , alexa değerleri 150k , tr alexaları 10k altı, dmoz - google news kayıtlı. Yani özetle dmoz ve google 'un sevdiği siteler. Haber siteleri de günlük onlarca içeriğin girildiği siteler. İlk etapta çok faydasını görürsün.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al