wmaraci reklam

Search Console Sorunu

3 Mesajlar 498 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Sitelerin sitemapini ekliyorum ama kırmızılı yere basılmıyor eskiden basılıyordu niye kapandı anlamadım birşeylerimi yanlış yaptım. Yeni siteleri eklediğimde de aynı sorun var hiçbir sitemde basılmıyor.

Ek bilgiler şimdi tam anlatamamışım derdimi açıklamaya çalışayım google search console a girdim ordan site haritalarını tıklayıp sitenin bir haritasını tıklıyorum ekrana alttaki resim geliyor ordan kırmızılı yere eskiden tıklanıyordu ama şimdi tıklanmıyor bunun sebebini merak ettim.(1.)

Ama ilginç bir şekilde google search konsola ilk girdiğimde kapsam bölümünden bakabiliyorum.(2.)

Zaten bu ikisi aynı yola çıkan durumlar niye ilk yaptığım yerden bakamıyorum kapatıldı ama 2. yoldan oluyor çözemedim karışık biraz umarım açıklayabilmişimdir.

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
siz tam olarak google dizinine eklenen sitelerimi öğreneceksınız ? onu öğrenecekseniz kapsam a bakabilir veya baktığınız sayfanın altında sitemap xml den kaç link çekildiğini görebilirsiniz.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
yok hocam kapsam dan çıkıyor işte ama eskiden o kırmızılı yerdeki butona basınca da çıkıyordu ama şuan o hiç bir siteme ait sitemapte basılmıyor ama kapsam hepsinde açık ikiside aynı yola çıkar aslında ama neden kapandı onu çözemedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al