wmaraci reklam

Sıralamamı kaybeder miyim?

4 Mesajlar 558 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muhammedkrmn1 muhammedkrmn1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 5 / 70
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar, sitemi açalı 2 aya yaklaşıyor ve bugün uğraş verdiğim iki kelimede ilk sayfaya girdim (aylık 60-70k) ama sorun şu; bu kelimeme 3-4 backlink var ve bu siteler kalitesiz sayılır durumda olduğu için disavow aracı ile reddettim. Acaba linkleri reddetmem omaylanınca sıralamamda düşer miyim? Düşme ihtimalim varsa link reddetme talebimi nasıl geri çekerim?

Dikkat : Sadece gerçekten bilgisi olanlar yazsın bende uzun süredir bu işi yapıyorum ama ilk defa bu aracı kullandığım için soru soruyorum.

wmaraci
reklam

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Deneme yanılma yöntemi hocam bakarsın daha iyi olur bakarsın daha kötü olur.

Ancak linkler kalitesiz ise yaptığınız şey size yararlı olacaktır.

Bunun yerini kaliteli sitelerden tanıtım yazısı alarak fazlasıyla dolduracağınıza inanıyorum.

Ercany Ercany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Linklerin kalitesiz olduğu kanısına nereden vardınız? Tamamen spam bir siteden yapay mi almıştınız yoksa doğal mi? Zamanında bir kelimede 4.sıradaydım. Sitenize bağlantılar kısmında çince, korece siteler gördüm ve o sitelerin bağlantılarını reddettim ardından 5.sayfaya kadar düşmüştüm. Bazen çok değersiz görülen linkler bizi ilk sayfaya çıkarabiliyor. Eğer ki gerçekten anti seo ile yollanan spam baglantilarsa bir kac sıra daha yükselirsiniz.
Reddetmeyi geri çekmek için yüklediğiniz txt dosyasini o reddetmeleri silerek tekrar yukleyin. Başka birşey yapmanıza gerek yok.

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Bu linkler varken ilk sayfaya girmişsiniz. Reddetmeniz riskli olabilir. Benim başıma geldi, sonrasında boş reddetme dosyası gönderdim ama maalesef düzeltemedim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al