wmaraci reklam

Sitem Sandboxdamı Yardım Lütfen

14 Mesajlar 2.580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AnadoluPC AnadoluPC www.anadolupc.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

3gen adlı üyeden alıntı

cevap için teşekkürler ben sandboxdamı hala anlayamadım bazı arkadaşlar info:domain.com yaz ara diyo arıyorum site çıkıyo ama arama kelimelerinde çıkmıyorum domain eski makaleler ,özgün gerekli herşeyi yaptım ama çıkmıyo şimdi wordpres default temasını deniyorum bakalım

Etiketlerini ve anahtar kelimene aldığın linkleri kaldır ve dizine gönder, çıkacaktır. Benim de başıma geldi daha önce.

Konu linki: http://wmaraci.com/forum/google/aniden-gerilere-dusen-siteyi-yukseltmek-yasanmis-gercek-hikaye-93566.html

anadolupc.com "toptan ikinci el bilgisayar satış"
wmaraci
reklam

3gen 3gen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

AnadoluPC adlı üyeden alıntı

Etiketlerini ve anahtar kelimene aldığın linkleri kaldır ve dizine gönder, çıkacaktır. Benim de başıma geldi daha önce.

Konu linki: http://wmaraci.com/forum/google/aniden-gerilere-dusen-siteyi-yukseltmek-yasanmis-gercek-hikaye-93566.html

Aşşağıdaki Değişiklikleri Yaptım Sonuçlarını Bekliyorum başka fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum ..

** Sitenin Temasını Değiştirdim
** Yazıların Başlıklarını Değiştirdim
** Etiketleri Kaldırdım
** H Taglarını kaldırdım
** Bi Kaç Link temizledim
** Webmaster Tools / Dizine Yeniden Gönderdim

http://saglikguzellik.biz

yuan05 yuan05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 8, (%100)
dizine gönderme benim bildiğim google bot siteyi taramak isterde sunucu kapalı olur indexleyemez ondan dolayı dizine tekrar gönderilir,sen zaten site içinde değişiklik yapınca bot bunu anlayacak ve değişiklik yapılan sayfaları tekrar gezecektir,kelimede çıkmıyorsan linklerini kontrol et,backlink çalışması yaptın mı ?

AnadoluPC AnadoluPC www.anadolupc.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

3gen adlı üyeden alıntı

Aşşağıdaki Değişiklikleri Yaptım Sonuçlarını Bekliyorum başka fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum ..

** Sitenin Temasını Değiştirdim
** Yazıların Başlıklarını Değiştirdim
** Etiketleri Kaldırdım
** H Taglarını kaldırdım
** Bi Kaç Link temizledim
** Webmaster Tools / Dizine Yeniden Gönderdim

Hocam H Taglarını kaldırma sadece linklenmiş tagları kaldır. Footerda başka sitelere link çıkışın varsa onları da kaldır.

yuan05 adlı üyeden alıntı

dizine gönderme benim bildiğim google bot siteyi taramak isterde sunucu kapalı olur indexleyemez ondan dolayı dizine tekrar gönderilir,sen zaten site içinde değişiklik yapınca bot bunu anlayacak ve değişiklik yapılan sayfaları tekrar gezecektir,kelimede çıkmıyorsan linklerini kontrol et,backlink çalışması yaptın mı ?

Siteyi dizine gönderdiğinde google ortalama 2 dk - 1 saat içerisinde yeniden tarayıp herhangi bir kural ihlali görmediği takdirde siteyi hakettiği yere atıyor. Tarafımdan denenip test edilmiştir.

anadolupc.com "toptan ikinci el bilgisayar satış"
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al