wmaraci reklam

Soru: Yeni Bir Site Kurmak İstiyorum Fakat...

3 Mesajlar 971 Okunma
wmaraci reklam

eupan eupan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eup
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, yeni bir site kurmak istiyorum fakat SEO konusunda bazı soruları kendi kafamda aşamadım.

Site Mantığı;

- Global bir site olacak,
- Yaklaşık 26 dilde olacak,
- Directory veya Listing Tarzında Linkler Listelenecek ve O Linklere Tıklandığında İstenen Yere Gidilecek
- +18 Değil
- Bazı Linklerin İsmi Farklı Olacak Fakat URL Aynı Olacak, Aynı URL leri farklı başlıklarla listelemek zorundayım.

Sorum şu; blog içerik olmaması Google SEO da çok etki yaratır mı? Sonuçta kullanışlı bir Directory sitesi olacak bu Google için yeterli olmaz mı? Yaklaşık 26 dilde 1000+ URL listelenecek. İlgi alanı insanlar için kullanışlı ama Google ne der bilemiyorum. Kestiremiyorum...

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız şu aşamada benim için çok değerli.

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 26 dilde olacak,
26 dilde içerik girecekseniz Google tarafından sorun olmaz, ama 26 dile google yada diğer çeviri eklentilerini kullanacaksanız indexler site ana dilinde olur.

blog içerik olmaması Google SEO da çok etki yaratır mı?
hiç bir sorun yaratmaz, özgün içerik ve periyodik yeni içeriklerle desteklenen bir site olması en önemli etken.

İlgi alanı insanlar için kullanışlı ama Google ne der bilemiyorum. Google birşey demez, düzgün içerik olduktan sonra, rahat olun....

Başarılar...

eupan eupan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eup
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgilendirme için teşekkür ederim çok sağolun bende öyle düşünüyordum. Ama işte tam anlamıyla bilgilenmek her zaman daha faydalı. O kadar emek boşa gitmesin diye önyargılıydım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al