wmaraci reklam

Spinli makale google'da sorun yaratır mı?

9 Mesajlar 1.225 Okunma
wmaraci reklam

haberhatti1 haberhatti1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ingilizce bir blog açacağım bir arkadaşımız spjnleme ile makale satıyor normal spinleme değil diyor kendi yöntemleri ile yapıyormuş örneğini altta ki resimdeki gibi verdi şimdi soracağım su

cümle yapısı değişen spin yöntemi google için nasıl Soldaki orjinali sağda ki spinlenmisi

Bu tür makaleler bana sıkıntı yaratır mi sıfırdan makale yazdirmaya göre çok ekonomik normal yazdirmaya maddi dururumum yetmez görüşleriniz nelerdir ?
Daha fazla spinlenmis makale ornegini isteyen olursa arkadaşın başka sitelere yazmış olduğu örneklerin de görüntüsünü atabilirim

https://istediginresim.blogspot.com/
wmaraci
reklam

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Telefondan baktigimda tam okuyamayip sorun gormemistim. Simdi tekrar baktim ceviriyi su sekilde ornekleyebilirim; "Köpeğe lazım duş çok önemli bir şeydir"
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
herkes kendinin yaptıgı işi en iyi ve özel sayar. tavsiyem yaklaşma. Sağdaki iyi bir ingilizceyle yazılmamış.Nasıl translate ile çeviri yaparsın ve bazı şeyleri çevirse bile bazılarınıda karıştırır. Üsteki spinlemede onu görüyorum. yazı uzun olunca dahada karıştırması büyük ihtimal. Tavsiyem yine makale işini ucuz ve iyi yapan yurtdışındaki forumlarda bu işleri yapan hinduları bulmandır. Şuan hangi site olduğu aklıma gelmedi. Gelirse atarım

• Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Telefondan baktigimda tam okuyamayip sorun gormemistim. Simdi tekrar baktim ceviriyi su sekilde ornekleyebilirim; "Köpeğe lazım duş çok önemli bir şeydir"

Hocam yani hicmi girmeyim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

lastpavel adlı üyeden alıntı

herkes kendinin yaptıgı işi en iyi ve özel sayar. tavsiyem yaklaşma. Sağdaki iyi bir ingilizceyle yazılmamış.Nasıl translate ile çeviri yaparsın ve bazı şeyleri çevirse bile bazılarınıda karıştırır. Üsteki spinlemede onu görüyorum. yazı uzun olunca dahada karıştırması büyük ihtimal. Tavsiyem yine makale işini ucuz ve iyi yapan yurtdışındaki forumlarda bu işleri yapan hinduları bulmandır. Şuan hangi site olduğu aklıma gelmedi. Gelirse atarım

Hocam hindular ile nasıl anlaşacağız onlar what diyecek ben ne diyecekm 😂 ortalama kac tl ye yazıyorlar 500-700 kelimelik makaleleri hocam

baserweb baserweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Digital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Bu SEO için yapılabilicek bir çalışma , önemli olan konu şu ;
Bu makaleleri ziyaretçiler görücek mi ? Yoksa ziyaretçilere gösterilmiycek şekildemi paylaşılıcak ?

Eğer ziyaretçiye gözükücek makaleler olucaksa bu şekilde spin olmaz , seo için uygun olsada tüm anlatımını kaybetmiş bir makale ziyaretçi için hoş değil.
Eğer ziyaretçiye gözükmiycek makaleler olucaksa gayet yapılabilicek bir çalışma .

BEAR BEAR SEO Siteden Başlar Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO - Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 8, (%100)
Milyar dolarlık Google anlamıyacak hmm tam bizim SEO uzmanlarının onay vereceği değerde bir çalışma mantığı :)
metrotelekom

kişi bu mesajı beğendi.

metrotelekom metrotelekom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Telekomünikasyon Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 8 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Türkçedeki cümle düşüklüğünü bile anlıyorlar ki ingilizceyi hiç affetmez google . Yoksa bizde enayi değildik makale için 300tl harcayalım :)
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Hakkında sayfasına İngilizceyi yeni öğrendiğinizi, öğrenmeye devam ettiğimizi blog ile pratik yaptığınızı yazın İngilizce olarak.

Sonra Türkçe olarak kısa cümleler kurarak makale yazıp, translate ile çevirin. Spin makaleden daha etkili olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al