wmaraci reklam

Trustrank güncellemeleri

7 Mesajlar 2.532 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yaziverelim yaziverelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
İyi geceler arkadaşlar yanlış yere açtıysam kusura bakmayın en uygun burayı buldum yönetici arkadaş gereğini yapsın kusura bakmasın...
Evet merak ettiğim bir konu var bu trustrank olayı var trustrank.gen.tr adresinden sorguladığımda geçmiş değer ve gelecek değeri gösteriyor ancak bu gelecek değer ne zaman gelecek trustrank ın belirli güncelleme aralığı varmı pr gibi bilgisi olanlar bilgilendirebilirse sevinirim.

wmaraci
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Trustrank diye bir şey yoktur. Şuan varolan bütün trustrank siteleri de kendi kafalarına göre değerler oluştururlar. İşte google indexine bakar, backlinkine bakar, alexa sırana bakar, sonra sallama bir trustrank verir sana.

Hatta bu değerin sallama olduğunu bazen google veya alexa'ya bağlanamadığı zaman verdiği değerden anlayabilirsiniz.

O yüzden trustrank falan inanmayın böyle şeylere. Önemli olan sitenize gelen hittir.
NovaCep Atakan kceptel

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
yani böyle bir rank değeri yok mudur?google ın dikkat ettiği vs söyleniyordu onun için merak ettim :) Peki teşekkür ederim.Peki bir sitenin prsinin yükselip yükselmeyeceği durumunu nasıl kestirebilirim.Net olarak olmasada sürekli güncel ve özgün içerik girdiğim sitenin mesela mayıs güncellemesinde değer alıp alamayacağını kestirmek mümkünmüdür

Ek Olarak: yalnız bugün arkadaşıma ait bir site sorgulattım birde kendi sitemin arkadaşımın sitesinin 3 4 bin indexi var benim 300 kusur onun alexası tr de 50binlerde ben 130 binlerdeyim :) ama onun trustrank değeri benimkinin çok çok altında buda kafamı karıştırdı şimdiki dediğinizden sonra

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Hayır yok. Trustrank'ı ilk çıkaran trustrank.org'dur. Onlarda kendi kafalarına göre çıkardılar ancak şuan site doğru düzgün çalışmıyor bile.

Trustrank.gen.tr adlı site de kendi kafasına göre uydurma bir değer çıkartıyor.

Google'ın ise trustrank değerine baktığı yok. Böyle bir değer yok çünkü.

Pagerank ise artık eskisi kadar önemli değil. Önemli olan sitenize gelen ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin sitede kalma süresidir. Pagerank vb değerleri kafanıza bu kadar çok takmayın. Sonuçta ziyaretçiler pagerank'a göre gelmiyor. Çünkü artık pagerank'ın google sıralamasındaki etkisi neredeyse yok denecek kadar az.
NuCLeuS doktor olcaytd

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
anladım bilgiler için teşekkür ederim :) O zaman bahsettiğiniz değerler üzerinde yoğunlaşmak lazım :)
Psycho

kişi bu mesajı beğendi.

CodedByGod CodedByGod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Programcı Webmaster
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Psycho adlı üyeden alıntı

Hayır yok. Trustrank'ı ilk çıkaran trustrank.org'dur. Onlarda kendi kafalarına göre çıkardılar ancak şuan site doğru düzgün çalışmıyor bile.

Trustrank.gen.tr adlı sitede kendi kafasına göre uydurma bir değer çıkartıyor.

Pagerank ise artık eskisi kadar önemli değil. Önemli olan sitenize gelen ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin sitede kalma süresidir. Pagerank vb değerleri kafanıza bu kadar çok takmayın. Sonuçta ziyaretçiler pagerank'a göre gelmiyor. Çünkü artık pagerank'ın google sıralamasındaki etkisi neredeyse yok denecek kadar az.

Klavyene sağlık :)) yazdıklarına %100 katılıyorum artık devir değişti sitelerinize gelen hitin ve bu hitin ne kadarinin sitenizde kaldigina ne kadarlık bi süre kaldığına bakın gerisi fasafiso denilebilcek kadar önemsiz.

Hı diceksiniz adam link aliyor hacklink yapıyor yükseliyor.kısa süreli bir yükselme ve hit işinizi görüyorsa sizde yapın ama kalıcı bir proje yönetiminde linkler gerçekten uzman kişiler tarafından ilgili yerlerden alınır ve alınırkende zamanlamasına dikkat edilir.

www.codedbygod.com

holyturk holyturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 32 / 25
  • Ticaret 1, (%0)

Psycho adlı üyeden alıntı

Trustrank.gen.tr adlı sitede kendi kafasına göre uydurma bir değer çıkartıyor.

aynı düşüncelere sahibim ben de.Şunu belirtmek isterim ki zaten hit alıyorsanız pagerankınız da artacaktır muhtemelen.Bu da sizi açtığınız konularda ilk sıralara taşımaya yarayacaktır.Bu da doğal olarak hitinizin artışına bağlıdır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al