wmaraci reklam
lidertakipci

Tüm indexlerim silindi. Lütfen Yardım Edin.

17 Mesajlar 2.395 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
merhaba arkadaşlar. forumda çılgınlar gibi üst üste google ile ilgili sorunlar paylaşılıyor. İndex, pagerank vb konularda herkesin başı dertte. Herkes ya index kaybediyor, ya geç indexleniyor sayfaları.

Benim derdim daha büyük. Tüm indexlerim silindi. herhangi bir ban vb. yok. Googledan yeniden inceleme istedim bana cevap olarak aşağıda bulunan yazıyı yolladılar.
Google cevabı :
bilgisepetim.com sitesinin sayın sahibi veya web yöneticisi,
Bir site sahibinden, bilgisepetim.com sitesinin Google'ın Web Yöneticisi Kuralları'na uygunluğunun yeniden değerlendirilmesi için istek aldık.
Sitenizi inceledik ve sitenizin Google'daki sıralamasını değiştirecek, webspam ekibi tarafından el ile yapılmış bir işlem bulamadık. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıralama sorununun webspam ekibinin el ile yaptığı bir işlemle ilgisi olmadığından siteniz için yeniden değerlendirme isteğinde bulunmanıza gerek yoktur.
Elbette, sitenizin sıralamasını etkileyen başka sorunlar olabilir. Google'ın bilgisayarları, arama sonuçlarımızın sıralamasını algoritmalar olarak bilinen bir formüller dizisi ile belirler. Her yıl arama algoritmalarımızda yüzlerce değişiklik yaparız ve sayfaları sıralarken 200'den fazla farklı sinyalden yararlanırız. Algoritmalarımız ve Web (sizin sayfanız dahil) değiştikçe, kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak için güncellemeler yaptığımızdan sıralamada bazı dalgalanmalar oluşabilir.
Sıralamada bir değişiklikle karşılaştıysanız ve bunun basit bir algoritma değişikliğinin ötesinde olduğundan şüphelendiyseniz, sitenizin içeriği, içerik yönetim sistemi veya sunucu mimarisinde yapılan önemli değişiklikler gibi başka şeyleri de olası nedenler kapsamında araştırmak isteyebilirsiniz. Örneğin sunucunuz sayfaları Googlebot'a sunmayı durdurursa veya sitenizdeki sayfalarının büyük bir bölümünün URL'lerini değiştirdiyseniz, sitenin sıralaması iyi olmayabilir. Bu makalede sitenizin aramada neden iyi bir sonuca ulaşmadığı ile ilgili diğer olası nedenlerin bir listesini bulabilirsiniz.
Sorununuzu hala çözemiyorsanız, lütfen destek için Web Yöneticisi Yardım Forumumuza bakın.
Saygılarımızla,
Google Arama Kalitesi Ekibi

Lütfen indexlerim konusunda herhangi bir yardmı dokunabilecek birileri varsa ya da bir bilgisi olan önerisi olan yardım etsin.
Teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun uzun cevap yazmışlar. Kısacası "ne yaptığımızı biz de bilmiyoruz" olacaktı :)
bilgisepetim steel

kişi bu mesajı beğendi.

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

nega adlı üyeden alıntı

Uzun uzun cevap yazmışlar. Kısacası "ne yaptığımızı biz de bilmiyoruz" olacaktı :)

Haklısın ne deyim.

Ek Olarak: arkadaşlar google destekten ulaşabileceğim bir mail adresi var mı?
nega

kişi bu mesajı beğendi.

abdullahcankur abdullahcankur yönetici Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam sanbox mıdır nedir, işte senin siten filtreye girmiş.Yeniden değerlendirme isteğinde bulun.
bilgisepetim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam istekte bulundum yukarıda da bana gönderilen cevap var. Hiçbir sorun yok diyorlar. İlk maili okursanız tam olarak google'ın verdiği cevap var.

• Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam o zaman sende adwords reklam ver 25 tl, mecburen listelerler siteni.Bir arkadaşa daha olmuştu, biz ingilizde bir mail atmıştık düzelmişlerdi.Ancak sen baya bir link ve banklink faaliyetlerin var, sitem spam kontenjanından filtreye girmiş.

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

abdullahcankur adlı üyeden alıntı

Hocam o zaman sende adwords reklam ver 25 tl, mecburen listelerler siteni.Bir arkadaşa daha olmuştu, biz ingilizde bir mail atmıştık düzelmişlerdi.Ancak sen baya bir link ve banklink faaliyetlerin var, sitem spam kontenjanından filtreye girmiş.

Hocam kesin düzelir mi para boşa gitmesin :D

• Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam google sitenin banlamış kaçışın yok şimdi gördüm.Bak istersen:info:www.bilgisepetim.com google yaz bunu. hiçbir kayıt yok.

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

abdullahcankur adlı üyeden alıntı

Hocam google sitenin banlamış kaçışın yok şimdi gördüm.Bak istersen:info:www.bilgisepetim.com google yaz bunu. hiçbir kayıt yok.

sağolun hocam o zaman ben bi google'a para veriyim mecbur. Adamlar yolacak yer arıyorlar resmen.

• Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
zaten adwordsa kayıt ol, birgün filan bekle, 100tl kupon veriyolar, sen 25 tl yükle onlar 100 hediye veriyor.Üye olduktan sonra mail adresini kontrol et.Allah yardımcın olsun Hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al