wmaraci reklam

Web Sitem Google'da Sadece 2 Gün İndex Alıyor

9 Mesajlar 1.079 Okunma
wmaraci reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Arkadaşlar selam. News kayıtlı bir web sitem var. Yazıları yazıyoruz, 1 saat içinde başlığında Google'da sıralamaya giriyor bundan birkaç gün sonra ise ortadan kayboluyor. All in One SEO Pro Pack kullanıyoruz ayrıca news ayarları da açık. Bu sadece son 1 yıldır yazdığımız yazılarda geçerli daha önce google'da olan yazılarda bu yaşanmıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ahmetsn99 ahmetsn99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
bendede aynı durum news kayıtlı hemen index alıyor içeriklerim diğer insanların içeriklerden daha kaliteli ilk index alıyor ilk sayfaya yerleşiyor bazen ilk sayfada kalıyor bazen sonradan 2. 3. sayfaya atıyor bazen komple kayboluyor neden öyle oluyor anlamadım gitti sunucu hatası(5xx) hatası gözüküyor search consolede ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben şahsen

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada benim site 1 yıllık index problemi vs vardı içerikleri sildim news kaydı aldım vs vs 2 haftadır içerik giriyorum alt yapıda blogger sizin search consoledede herhangi bir hata var mı bakar mısınız

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin iyiymiş benim 1 ay önceye kadar 1 saatte kayıtları alırdı şimdi kayıtları alması bile 2-3 gün sürüyor hiç bir ayar değişmememe rağmen news görevini yapmıyor.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...
wmaraci

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
acaba bu içerikler sonradan sıralamaya girer mi yoksa silicem böyle durdukca psikolojim bozuluyor içerik girmekcanım istemiyor ilk eklediğim zaman içeriklerden hit geliyordu şimdi sıralamada gözükmüyor hit gelmiyor

• Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

ahmetsn99 adlı üyeden alıntı

bu arada benim site 1 yıllık index problemi vs vardı içerikleri sildim news kaydı aldım vs vs 2 haftadır içerik giriyorum alt yapıda blogger sizin search consoledede herhangi bir hata var mı bakar mısınız

Sıfır hata var, sitemap hatamız vardı iki üç ay önce düzelttik. Normalde yazdığımız konuda ilk sayfa kesin, birinci sıra da %60 ihtimalle oluyordu. Şimdi yazıyı yayınlıyorum, 1 saat içinde tepedeyim, 3 gün sonra yokum

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Sıfır hata var, sitemap hatamız vardı iki üç ay önce düzelttik. Normalde yazdığımız konuda ilk sayfa kesin, birinci sıra da %60 ihtimalle oluyordu. Şimdi yazıyı yayınlıyorum, 1 saat içinde tepedeyim, 3 gün sonra yokum

aynı durum bendede var sunucu hatası (5xx) var ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum güzelim içerikler gitti şimdiye günlük 1k hite ulaşmıştım eminim 81 nasıl çözülücek bilmiyorum hevesim kaçıyor böyle adam benim içeriği kopyala yapıştır yapmış benim üstüme çıkmış :D deliricem artık

Herolee Herolee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektronik teknisyeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bunun sebebi sizden sonra o konu hakkında başka birisinin daha iyi ve güncel olarak konuyu tekrar açması olabilir.

• Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Herolee hocam bu mantıkla hürriyet en kaliteli uazıları mı yazıyor? Ben komple aramalardan düşüyorum diyorum altta kalıyorum demiyorum ki. O içerik komple googleda yok diyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al