wmaraci reklam

web sitemdeki spamı nasıl temizleyebilirim

5 Mesajlar 677 Okunma
wmaraci reklam

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
selam arkadaşlar benim web sitemi google spam olarak görüyor web sitenizde spam algılandı yazıyor sitenin neresinde olduğunuda belirtmişler alt alan adında varmış yani forum sitemde ama ben forumu sildim sonra ise google'a yeniden değerlendirme isteği gönderdim forumu silmeme rağmen halen spam silinmedi daha doğrusu verdikleri cevabı anlamadım verdikleri cevap aşağıdaki resimdeki gibi

kısaca özetliycek olursam web sitemdeki spamı nasıl temizleyebilirim herhangibir eklenti varmı

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için
wmaraci
reklam

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
içeriklerinizden 2 tane baktımda birsürü sitede mevcut muhtemelen geriside özgün değildir. ve sanırım index almadan facebookta paylaşıyorsunuz

Ek Olarak: Düşünmek yaptığımız en zor iştir; bu yüzden de pek az insan düşünmeye yeltenir.
bildiğiniz bir kouda yada içinizden geldiği gibi yazsanız emin olun bir konu 50 kopya içerikten daha iyidir,

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

kadir001 adlı üyeden alıntı

içeriklerinizden 2 tane baktımda birsürü sitede mevcut muhtemelen geriside özgün değildir. ve sanırım index almadan facebookta paylaşıyorsunuz

Ek Olarak: Düşünmek yaptığımız en zor iştir; bu yüzden de pek az insan düşünmeye yeltenir.
bildiğiniz bir kouda yada içinizden geldiği gibi yazsanız emin olun bir konu 50 kopya içerikten daha iyidir,

yazdığım içeriklerin her biri kitaplardan yazdım ve diğer sitelerde paylaşanda benim örneğin onlinehile.org fuub, forum iyinet, ozicab, telekinezi.com astral seyahat .com ve daha fazlası sitede hep ben paylaştım hiç bir yerden almadım yanlış düşünüyorsunuz ve sitemdeki yazıların % 90ı özgün

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
kusara bakmayın kimseyi yargılamak niyetinde değilim ,%10 luk bir kısmı bana deng gelmiş olabilir. şifalı bitkiler sitesinden bile çıkınca kopya olarak algılamak normal, link sitenizdeki içerik indexlenmeden paylaşmış olabilirsiniz link2

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

kadir001 adlı üyeden alıntı

kusara bakmayın kimseyi yargılamak niyetinde değilim ,%10 luk bir kısmı bana deng gelmiş olabilir. şifalı bitkiler sitesinden bile çıkınca kopya olarak algılamak normal, link sitenizdeki içerik indexlenmeden paylaşmış olabilirsiniz link2

şifalı bitkiler olayı şöyle ben kitaptan yazarken bir internetten bakim dedim aynısı varsa yazmakla uraşmim direk ordan alim dedim o yüzden böyle oldu baktım internette hazır varken kitaptan yazmak mantıksız geldi o yüzden şifalı bitkiler sitesinden aldım neyse sonuç olarak nasıl silcem ben bu spamı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al