wmaraci reklam

Yanlışlıkla sitemap silmişim.

5 Mesajlar 746 Okunma
wmaraci reklam

Karamese Karamese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, 2 gün önce siteme girdim hit baya bir düşmüş sebebi nedir derken hiç webmastertools bakmak aklıma gelmedi. Ancak yanlışlıkla sitemap silmişim webmastertoolsta site haritalarını boş görünce anladım sitemin indexleri saçma sapan haller almış ve siteme neredeyse çeyrek hit gelmeye başladı sitemapi hemen yeniden yükledim. Bu bana nasıl sorunlar doğuracaktır ve şu an nasıl bir yol izlemeliyim ? Teşekkürler.

wmaraci
reklam

Proje Proje Knight Online Files Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Proje Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 14 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Google konsoldan site haritanızı tekrar gönderin ve bekleyin. Zamanla yoluna girecektir. Bu endişelenecek bir durum değil.

Ayrıca Google Analytics ile sitenizi takip ediyorsanız, ziyaretçilerin hemen çıkma oranlarına bakın. Orada 0 ve 1 saniye içinde çıkanları filtreleyin.

Düşük hemen çıkma oranları sitenizi aşağıya çeker. Belki sitenize bu tür farkında olmayacağınız saldırılar yapılıyordur. Başarılar.
Karamese

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Google konsoldan site haritanızı tekrar gönderin ve bekleyin. Zamanla yoluna girecektir. Bu endişelenecek bir durum değil.

Ayrıca Google Analytics ile sitenizi takip ediyorsanız, ziyaretçilerin hemen çıkma oranlarına bakın. Orada 0 ve 1 saniye içinde çıkanları filtreleyin.

Düşük hemen çıkma oranları sitenizi aşağıya çeker. Belki sitenize bu tür farkında olmayacağınız saldırılar yapılıyordur. Başarılar.
teşekkür ederim hocam, Allah razı olsun dikkat edeceğim

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Bir seo danışmanı olarak size şunu söyleyim paylaştığınız içerikler indexlendiyse sıkıntı yok. İndexlenmediyse sitemip i tekrar gönderin.Google gibi getir deyin düzelir.
Karamese

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
İndexlenmişti çoğu yani 3-4 tane vardı sanırım index almayan. Google gibi getir ne için yapacağım ? 47 gönderildi 22 dizine eklendi yazıyor webmastertools site haritaları kısmında.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al