wmaraci reklam

Sansüre Dur De! Grafik!

32 Mesajlar 6.706 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtbtl Mrtbtl Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Seçim öncesi geri adım atarlar diye düşünüyorum.

birbirinden şık onlarca logo | logokupu.com
wmaraci
reklam

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

Sansur bence gelmeli. tek destekledigim yani su internette kisiler gerek baskanlara gerek unlulere hakaret ediyor. ornegin youtube yorumlarinda rte olsun, kemal kilicdaroglu olsun bu kisilere agzi alinmayacak kufurler var. bu kisilere mudahele edilecek artik.. habere goz atin.

http://gundem.bugun.com.tr/basbakan-internete-yasak-getirmiyoruz-haberi/965681

Başbakan, “Bu yasa ile internete asla sansür gelmiyor. İnterneti daha güvenli, hatta daha özgür hale getiriyor.

Çok güzel bir görüş geldi sizden Size bir sorum olacak altta sevmediğim bir köşe yazarından yasakla ilgili iki paragraf var bununla ilgilide bir görüşünüz var mı? Sizce bunun sebebi sadece birtakım küfürler mi? Bu kadar masum bir sebep mi sizce bu yasak bir düşünün.

Özel hayatın gizliliğini korumak için atılacak adımları gayrisamimi buluyorum. Bir yandan yasa dışı dinlendiği aşikâr olan Gülen'e ilişkin tapeler sonuna kadar kullanılıyor; öte yandan yasal dinlenen yolsuzluk konuşmalarının sosyal medyada yaygınlaşmasının önüne geçilmeye çalışılıyor. Belli ki amaç, özel hayatın gizliliği değil, seçimlere kadar bazı bilgilerin halk içinde yayılmasını/yaygınlaşmasını engellemek.

Erdoğan geçmişte özel hayat kasetlerine karşı pek duyarlı değildi. Meselâ Deniz Baykal ve MHP'liler için, "Yanlarındaki eşleri değil ki özel hayat olsun... Başkası olunca genel oluyor" ifadesini kullanmıştı. Hatta Baykal'ı kastederek, "Eline, beline, diline hâkim ol diyor Hacı Bektaş-i Veli. Beline hâkim olmadı gitti" demişti.

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
biz parti tutmuyoruz kardeş büyüklerimizden böyle gördük biz ehl-i sünnet yolundan gidiyoruz. erdoğan,sarigül,kılıçdaroğlu vs kim ne yanlış yaparsa karşısındayız.

önce üslubuna dikkat et burası siyaset forumu değil. bu konuşmayı uzatmazsan ikimizde mutlu oluruz

Ek Olarak:

AXonYeR adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir görüş geldi sizden Size bir sorum olacak altta sevmediğim bir köşe yazarından yasakla ilgili iki paragraf var bununla ilgilide bir görüşünüz var mı? Sizce bunun sebebi sadece birtakım küfürler mi? Bu kadar masum bir sebep mi sizce bu yasak bir düşünün.

olabilir ben olamaz demiyorum zaten.. ha bu arada biz taraf tutmuyoruz. biz büyüklerimizden siyasete karışmamayı öğrendik..

vuralca vuralca Kelimelerin Gücüne İnanın Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Profesyonel Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)
Şu internet düzenlemesine de(bence sansürdür) ''yasak değil özgürlük'' diyenleri görünce bu adamların nasıl %40'ların üzerinde oy aldığını anlıyorum. Adamların suçu yok....

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

biz parti tutmuyoruz kardeş büyüklerimizden böyle gördük biz ehl-i sünnet yolundan gidiyoruz. erdoğan,sarigül,kılıçdaroğlu vs kim ne yanlış yaparsa karşısındayız.

önce üslubuna dikkat et burası siyaset forumu değil. bu konuşmayı uzatmazsan ikimizde mutlu oluruz

Ek Olarak:

olabilir ben olamaz demiyorum zaten.. ha bu arada biz taraf tutmuyoruz. biz büyüklerimizden siyasete karışmamayı öğrendik..

Seninle aynı tavırda ve görüşteyim. Millet bu konuları içindeki küfür hissini karşılamak için kullanıyor. İsterse otuz yaşında adam saçma sapan küfrederse gözümde çocukluk yapıyor derim, kendini düzgün ifade edemiyor, yetersiz bir insan derim.

Mrtbtl Mrtbtl Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Edit.

birbirinden şık onlarca logo | logokupu.com

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım ve renk uyumu olarak güzel olmuş

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Mrtbtl adlı üyeden alıntı

Seçim öncesi geri adım atarlar diye düşünüyorum.

kötü bir şey yapmadılar aksine iyi bir şey. niye geri adım atsınlar.

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Bu cahillik ile doğmamış yetimlerin hakkının yenilmesine göz yuman sizler, sadece acıyorum.

Prefetch Prefetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hükümetin bu konudaki görüşlerini benimsiyorum. Yerli yerinde bir yasadır ve çok geç kalınmıştır. Bu durumu kabul etmeyen kardeşlerimede bu yasanın detayını okumalarını istiyorum.Bir yerlerinden element uydururak, kulaktan dolma sözlerle birşeyelere inanmaları beni delirtiyor.Bakınız 9 yaşındaki çocuk bile ****o sitesine girip veyahut aynı konu altında yerli ve yabancı olmak üzere binlerce hatta yüzbinlerce por-no sitelerinde Türkiyeyi kapsayan insanların iğrenç videoları bulunmakta.Aile örf ve ahlaklarını tehlikeye alan bir toplum oluşmakta.Yahu Allah aşkına bir milliyet.com.tr girin bakın 100 haberden 95 i se-x ve por-no ile içerikli. Sokaktaki sapık ve tacizciler hepsi buralardan türüyor. Yeter edep yahu. Bir geçmişimize, Ecdadımıza bakalım, soyumuzun geçmiş geçirmiş insanlara bakalım nerden nasıl geldikte ne hale girdik..Bu durumu protesto edenleri kınıyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al