Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

4Beğeni
  • 1 Yazan melankolia
  • 2 Yazan devrimedia
  • 1 Yazan melankolia

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Grafik Tasarım Genel
Bikoin

Baskı için çiçek tasarımları edinmek?

Okunmamış 09 Temmuz 2018, 02:10
cihaneken Adlı Üyenin Avatarı
https://cihaneken.com.tr

Ad, Soyad: Ci... Ek...
Ticaret: 1, 100%
Merhaba arkadaşlar bir konuda bilgilerinize danışmak istiyorum. Baskı işleri ile uğraşan arkadaşlar biliyordur son dönemde bu çiçek tasarımlı pano ve kartlar moda haline geldi. Aşağıda vereceğim örneklerdeki gibi ve benzeri tasarımları baskıda kullanmak için edinebileceğim ücretli/ücretsiz kaynakları sormak istiyorum.

Birazda bu konularda deneyimli olup da bilgisini paylaşmak isteyen arkadaşlardan bilgi talep ediyorum.

Bir dönem Türkiye'deyken semt içi kartvizit ve afiş baskıları için aracılık yapmıştım fakat bu konu hakkında hiç bilgim yok. Sizlerden ricam bu konularda beni biraz aydınlatabilirmisiniz. Kullanılacak kart ve pano boyutları baskı için gereken resimlerin çözünürlük vs gibi.

instagram: @trcihaneken
Okunmamış 10 Temmuz 2018, 12:30
melankolia Adlı Üyenin Avatarı
Uzun Yollara Devam

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Ca... Ko...
Ticaret: 3, 100%
Hocam konudaki resime benzer çalışmaları freepik.com sitesinde flower diye aratın bir sürü çalışma çıkacaktır çoğu ücretsizdir.Ücretli çalışmalar için ise shutterstock.com adresine bakabilirsiniz.Baskı ebatları konusunda ise maalesef hi ç bilgim yok.
cihaneken bunu beğendi.
Bayrak.Shop | Online Bayrakçınız
Okunmamış 12 Temmuz 2018, 08:25
devrimedia Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Ka...
Ticaret: 5, 100%
Yapacağınız çalışmanın ne yazık ki ölçüsünü biz bilemeyiz ve yine aynı şekilde baskı makinasının kaç DPİ kadar baskı yapacağınıda bilemeyiz ama baskılar için ben 300DPİ kullanıyorum çünkü iş yaptığım makina bunu destekliyor. @melankolia arkadaşımızında dediği gibi bu tür görselleri ücretsiz olarak freepik.com bulabilirsiniz ücretli içinde shutterstock.com adresinden satın alabilirsiniz.
melankolia ve cihaneken bunu beğendi.
Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım
Okunmamış 12 Temmuz 2018, 11:57
cihaneken Adlı Üyenin Avatarı
https://cihaneken.com.tr

Ad, Soyad: Ci... Ek...
Ticaret: 1, 100%
Teşekkürler ikinizede arkadaşlar, istediğim görsellere ulaştım sayanizde. Bu platrıtmları web sitelerim için kullanmıştım ama bu tür görsrller olabileceği aklıma gelmemişti. İnsan nasıl bakarsa öyle görüyor işte.

Bu ölçü meselesini şu nedenle sordum. Örneğin bazı boyutlar evrensel oluyor yani standart gibi birley diyeyim. Bu ölçülerde baskı yaptırtmak istendiğinde baskıyı daha uyguna yapıyorlar. En azından ben afiş yaptırdığım zamanlar öyleydi. Böyle bildiğiniz formatlar ve ölçüler var mı diye merak ettim. Fakat matbaalar ile görüşüp halledeceğüm bakalım.
Okunmamış 12 Temmuz 2018, 15:24
melankolia Adlı Üyenin Avatarı
Uzun Yollara Devam

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Ca... Ko...
Ticaret: 3, 100%
cihaneken hocam dediğiniz gibi matbaalar ile görüşüp daha iyi bilgi alabilirsiniz.Eğer bayrak konusunda aklınıza takılan birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.
cihaneken bunu beğendi.
Bayrak.Shop | Online Bayrakçınız
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Grafik Tasarım Genel