wmaraci reklam

Baskı için çiçek tasarımları edinmek?

5 Mesajlar 779 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir konuda bilgilerinize danışmak istiyorum. Baskı işleri ile uğraşan arkadaşlar biliyordur son dönemde bu çiçek tasarımlı pano ve kartlar moda haline geldi. Aşağıda vereceğim örneklerdeki gibi ve benzeri tasarımları baskıda kullanmak için edinebileceğim ücretli/ücretsiz kaynakları sormak istiyorum.

Birazda bu konularda deneyimli olup da bilgisini paylaşmak isteyen arkadaşlardan bilgi talep ediyorum.

Bir dönem Türkiye'deyken semt içi kartvizit ve afiş baskıları için aracılık yapmıştım fakat bu konu hakkında hiç bilgim yok. Sizlerden ricam bu konularda beni biraz aydınlatabilirmisiniz. Kullanılacak kart ve pano boyutları baskı için gereken resimlerin çözünürlük vs gibi.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam konudaki resime benzer çalışmaları freepik.com sitesinde flower diye aratın bir sürü çalışma çıkacaktır çoğu ücretsizdir.Ücretli çalışmalar için ise shutterstock.com adresine bakabilirsiniz.Baskı ebatları konusunda ise maalesef hi ç bilgim yok.
cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Yapacağınız çalışmanın ne yazık ki ölçüsünü biz bilemeyiz ve yine aynı şekilde baskı makinasının kaç DPİ kadar baskı yapacağınıda bilemeyiz ama baskılar için ben 300DPİ kullanıyorum çünkü iş yaptığım makina bunu destekliyor. @melankolia arkadaşımızında dediği gibi bu tür görselleri ücretsiz olarak freepik.com bulabilirsiniz ücretli içinde shutterstock.com adresinden satın alabilirsiniz.
melankolia cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler ikinizede arkadaşlar, istediğim görsellere ulaştım sayanizde. Bu platrıtmları web sitelerim için kullanmıştım ama bu tür görsrller olabileceği aklıma gelmemişti. İnsan nasıl bakarsa öyle görüyor işte.

Bu ölçü meselesini şu nedenle sordum. Örneğin bazı boyutlar evrensel oluyor yani standart gibi birley diyeyim. Bu ölçülerde baskı yaptırtmak istendiğinde baskıyı daha uyguna yapıyorlar. En azından ben afiş yaptırdığım zamanlar öyleydi. Böyle bildiğiniz formatlar ve ölçüler var mı diye merak ettim. Fakat matbaalar ile görüşüp halledeceğüm bakalım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
cihaneken hocam dediğiniz gibi matbaalar ile görüşüp daha iyi bilgi alabilirsiniz.Eğer bayrak konusunda aklınıza takılan birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.
cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al