freelance iş ilanları

Deneme maskot çalışmam

6 Mesajlar 1.721 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Merhaba arkadaşlar geçmişten bugüne kadar çeşitli amatör maskotlar yapmştım bilgisayarımda internet olmadığı zaman oyun oynarım bi süre sonra sıkar ve photoshopda bişeyler yapmaya çalışırım dünde öyle bir gündü diyebilirim :)
bazı şekilleri karıştırıp ortaya bir maskot çalışması çıkarmak istedim görüşlerinizi alırsam benim için iyi olur(İyi veya kötü yorumlarınız benim için önemli.) ::rolleyes:

wmaraci
reklam

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 44 / 46
  • Ticaret 29, (%100)
Maskotu herkez çizer , beyin bedava nasıl olsa.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D

Güzel olmuş. :)

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
:) haklısın,haklıyım,haklı demek lazım .

grafikci grafikci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
ben maskot çizerken tablet kulanıyorum fakat genelde illustratorde pen tool kullanılır. şekillerden değil de pen toolla yapmaya çalış. daha özgün şeyler ortaya çıkarırsın belli başlı şekillere bağlı kalmazsın. başarılar :)

wmaraci
wmaraci

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

grafikçi adlı üyeden alıntı

ben maskot çizerken tablet kulanıyorum fakat genelde illustratorde pen tool kullanılır. şekillerden değil de pen toolla yapmaya çalış. daha özgün şeyler ortaya çıkarırsın belli başlı şekillere bağlı kalmazsın. başarılar :)

Katılıyorum şekillerle maskot çizersen şekiller ne kadar ileriye gidebilirse sende o kadar gidebilirsin . Ama pen tool la çalışırsan bedava beynini tamamiyle kullanırsın :) ama şekillerle yapılacak güzel çalışmalardan biri olmuş . İnanıyorum dediğimiz gibi çalışırsan çok güzel şeyler çıkacaktır ortaya . Başarılar :)

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

grafikçi adlı üyeden alıntı

Hmm tablet daha başka tabi illustrator ile de tanışmam oldu ama pek ısınamadığım için photoshop ile çalışmalarımı devam ettiriyorum pentool ile çalışmak aklıma pek gelmiyordu ama bundan sonra daha vektörel şeyler yapmaya dikkat ederim.

Yorumunuz için teşekkürler

Çağlar KESKİN adlı üyeden alıntı

Katılıyorum şekillerle maskot çizersen şekiller ne kadar ileriye gidebilirse sende o kadar gidebilirsin . Ama pen tool la çalışırsan bedava beynini tamamiyle kullanırsın :) ama şekillerle yapılacak güzel çalışmalardan biri olmuş . İnanıyorum dediğimiz gibi çalışırsan çok güzel şeyler çıkacaktır ortaya . Başarılar :)

Teşekkürler .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al