Forum Sitesinde Grafiker Olmak #2

22 Mesajlar 3.184 Okunma
smmexpress

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

İnternet ucu bucağı olmayan bir yerdir. Çalışmalarının kullanılmasını istemiyorsan paylaşımda bulunma. Hatta blogu'da kapat aman allah belki birisi bir kelimeni okur'da başka site'de felan paylaşır :)

Neden sizin gibi kişiker sürekli iğneleme peşinde

Ek Olarak:

uguur adlı üyeden alıntı

İnternet ucu bucağı olmayan bir yerdir. Çalışmalarının kullanılmasını istemiyorsan paylaşımda bulunma. Hatta blogu'da kapat aman allah belki birisi bir kelimeni okur'da başka site'de felan paylaşır :)

acaba bu yorumu yazarken çok düşündün mü nasıl bir kafayla okudun yazdıklarımı. Ben kullanılmasından şikayetçi değilim. Ben onu zaten bir forumun kullanmasıi,çin yaptım adamlar alıyor birde ben yaptım deyince banlıyor. Bu düpedüz şerefsizlik. Ne oldu ucu sanamı dokunduda bu tepki? Bloğumu herkes oksuun diye yazıyorum. Bu iğnelemekte neden? Durup dururken insanların yazıdklarını iğneli laflarla batırmayın. Bana kaılacaksın diye bir şey yok. Ama lütfen yazının tek bir noktasına da odaklanmayın. İyi Forumlar

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

Trangormad adlı üyeden alıntı

Neden sizin gibi kişiker sürekli iğneleme peşinde

Ek Olarak:

acaba bu yorumu yazarken çok düşündün mü nasıl bir kafayla okudun yazdıklarımı. Ben kullanılmasından şikayetçi değilim. Ben onu zaten bir forumun kullanmasıi,çin yaptım adamlar alıyor birde ben yaptım deyince banlıyor. Bu düpedüz şerefsizlik. Ne oldu ucu sanamı dokunduda bu tepki? Bloğumu herkes oksuun diye yazıyorum. Bu iğnelemekte neden? Durup dururken insanların yazıdklarını iğneli laflarla batırmayın. Bana kaılacaksın diye bir şey yok. Ama lütfen yazının tek bir noktasına da odaklanmayın. İyi Forumlar

Dostum madem bu kadar çok zoruna gitti bu rankın kullanılması bir şirket adı altında faturanı kes , ürünlerinin gizliliğini ve paylaşım haklarını koru, vergini ver sigorta primlerini eksiksiz yatır. Yerseeeee. :)

Hiç bir kurumsallığın yok ve aynı zamanda yaptığım hiç bir çalışma başkası tarafından kullanılamaz mı diyorsun. :) Benim'de blogumun en altında tüm hakları saklıdır yazıyor. Saklı mı peki?:) Hiç sanmıyorum.

Ha bu aradaiİğnelerim kardeşim.. Forum içerisinde açtığın konuya bak ilk önce. Şikayet mi ediyorsun? Grafikerlik hakkında bilgi mi veriyorsun.. Daha farklı bir hipotez'de bulunmak gerekirse, blogunun reklamını yapıyorsun :)

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al