wmaraci reklam

grafik tasarım kursu

3 Mesajlar 877 Okunma
wmaraci reklam

fmr0661 fmr0661 www.reisbilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
grafik tasarımcı olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak istedim

Öz Akademi'den 24 Ders Photoshop,24 Ders Corel Draw,24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketleri 99 TL'den Başlayan Paket Seçenekleriyle!

Bu fırsat Öz Akademi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 4 ay kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : (0212)-652-40-00

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 13 haneli Fırsat Kodunuz gelecektir.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Öne çıkanlar

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi

2008 yılında kurulmuş olup, eğitmenlerimiz yaklaşık 10 yıl tecrübesi olan alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi eğitim yoğun istek üzerine günümüz hayatımızı kolaylaştırmak amacıyla eğitimi iş yerinize ofisiniz birebir eğitimimiz ile beraber sunmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi birebir eğitim, ister bilgisayarınız olsun ister olmasın herşeyiniz kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Her program için teknik öğretmenlerimiz genel kapsamda farklı alanlarda çalışmış her meslek dallarına uygun şekilde projelerde uygulamalar yapılarak derslerimizi işlemektedir.

Öz Akademi'den 24 Ders Photoshop,24 Ders Corel Draw,24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketleri 99 TL'den Başlayan Paket Seçenekleriyle!

Öz Akademi'den 24 Ders Photoshop, 24 Ders Corel Draw, 24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketlerinden Herhangi Biri 400TL Yerine 99 TL!

Öz Akademi'den 24 Ders Photoshop, 24 Ders Corel Draw, 24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketlerinden Oluşan Komple Paket 1600TL Yerine 350TL!

Photoshop Eğitimi

Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir.

Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz.

Photoshop Eğitim İçeriği

Lasso , polygonal, magnetic lasso araçları
Warp ve Liquify
Histogram, levels, curve, color balance
Brushes, history brush
Perspektif alma
Photoshop ‘da boya fırçaları, dijital boyama
Filtre uygulamaları
Layer paletinin kullanımı
Karıştırma kipleri
Rectangular, elliptical, marquee araçları

CorelDraw x6 Eğitimi

İş ilanları başvurularını lütfen inceleyin. İlanların çoğunda, firmaların matbaa konusunda kendini yetiştirmiş elaman aradıklarını göreceksiniz. Bu taleplerden anlaşılıyor ki bu mesleklere ilgi bir çok meslekten daha fazladır

Eğitim sonrasında kurumumuz ile anlaşmalı firmalara hem staj hem de iş yönlendirmeleri yapılabilmektedir.
Yukarıda mesleklerde kullanılan programlar gerekebilecek programlar arasında en çok PHOTOSHOP ihtiyaç duyulmaktadır. Ek olarakta grafik paket almanızı tavsiye ederiz.

CorelDraw x6 Eğitim İçeriği

Giriş Menüler tanıtılması
Çizgiler, Konturlar ve Fırça Darbeleri tanıtılması
Şekil Çizimi yapılması
Nesnelerle Çalışmak tanıtılması
Tablo Kullanarak Sayfa Tasarımı yapılması
Nesnelerin Şeklini Değiştirmek
Renklerle Çalışmayı öğrenmek
Nesnelere Dolgu Uygulamak
Efektler Uygulamak
İki Nesneyi Bir Çizgi İle Birbirine Bağlamak

İllistrator Eğitimi

Bu program Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır.Programı kullanarak web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz. Illustrator, vektörel tabanlı bir program olduğu için hazırladığınız çalışmaların ölçülerini değiştirmek çok kolaydır.Var olan çalışmayı büyültüp veya küçültüğünüz zaman çözünürlük kaybı yaşamazsınız.Ayrıca eskiz dediğimiz karakalem çizimlerini renklendirmede oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

İllistrator Eğitim İçeriği

Yeni dokümanla başlama
Yüklü şablonlarla çalışmak
Pencil aracıyla çalışmak
Ek kütüphaneleri tanımak
Brush tiplerini tanımak
Objelerle çalışmak
Farklı Type Araçlarıyla Çalışmak
Type stilleri ile çalışmak
Pen Aracını kullanmak
Path üzerine Type olusturmak
Vector ve Raster grafikleri anlamak
Character Paletini anlamak
Find ve Replace seçeneklerini kullanmak

wmaraci
reklam

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
İstanbulda yaşamadığma tek pişman olduğum konu bu kurslar sanırım..başka şehirlerde kolay bulunmuyor

fmr0661 fmr0661 www.reisbilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
evet bende bu konuda aynı fikirdeyim.istanbul da her konuda çeşitlilik mevcut

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al