İndirim Sitesi İçin Psd Yapmaya Çalışıyorum ?

4 Mesajlar 751 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar can sıkıntısına indirim sitesi için psd tasarım yapıyorum sizce ne gibi bir şeyler olmalı yani olmassa olmazlarınız nedir ne gibi değişiklikler olabilir daha tasarıma başlamadım öneri alıyorum aynı zamanda kendimi geliştirmek istiyorum. Fikirleriniz benim için önemli ?

wmaraci
reklam

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
İşleyiş önemli, bence sen öyle can sıkıntısına yapıyorum deme.Atıyorum beğendiğin bir web sitesinin daha iyisini yaparım de.Örneğin ; indirim sitesinden yola çıkmışsın, bir indirim sitesi bul en hoş olanının daha iyisini yapmaya çalış..Ondan sonra bunu referanslarına ekle..
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

expresstasarım adlı üyeden alıntı

İşleyiş önemli, bence sen öyle can sıkıntısına yapıyorum deme.Atıyorum beğendiğin bir web sitesinin daha iyisini yaparım de.Örneğin ; indirim sitesinden yola çıkmışsın, bir indirim sitesi bul en hoş olanının daha iyisini yapmaya çalış..Ondan sonra bunu referanslarına ekle..

önerin için teşekkür ederim aklıma geldiği gibi yapmayı deniyorum şuan zaman kısıtlı o yüzden araştırma imkanım yok

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

önerin için teşekkür ederim aklıma geldiği gibi yapmayı deniyorum şuan zaman kısıtlı o yüzden araştırma imkanım yok

Araştıracak birşey yok..İndirim diyorsan N11.com ve gittigidiyor.com benim şahsi görüşüm n11.com çok daha iyi bir tasarıma sahip genel anlamda..Bu iki siteden yola çıkarak tasarım yapabilirsin.Ortaya birşeyler çıkarırsın, ondan sonra biz sana eksiklerini veya fazlalarını yahut yapman gerekenleri söyleriz diye düşünüyorum.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al