wmaraci reklam
lidertakipci

Metro 8 Thema [İlk Çizimim]

11 Mesajlar 1.752 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kocumcabbar kocumcabbar Satış Elemanı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar..

Yaklaşık bir yıldır WordPress üzerinde değişik çalışmalarım oldu. Sıfırdan bir tema çizimi hiç yapmadım. 2 gün önce bir tema çizmeye başladım. İlk defa PS de webtasarım üzerine bir iş yaptım.

WordPress'e entegre etmeyi bilmiyorum. Entegre etmek isteyen arkadaşlar pm atabilirler.

Eksikleri ver ise lütfen söyleyiniz.

İlk defa böyle bir çizim yaptığım için yorumlarınız benim için önemlidir.

wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam burakisci v3'e benzemiş teman. İyileştirmek istiyorsan o konuyu bul ve önerileri buraya uygula. Güzel birşeyler çıkar geliştirilirse

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hocam burakisci v3'e benzemiş teman. İyileştirmek istiyorsan o konuyu bul ve önerileri buraya uygula. Güzel birşeyler çıkar geliştirilirse

Ben pek benzetemedim. Yorumun için teşekkür ettim. Önerilere bakıyorum.

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Gri bir hastalık biliyor musunuz :) bi aralar bende gri tasarımlar yapardım artık o adetimi değiştirdim :) hocam çok güzel yapmışsın ama metro derken win 8'i ilham almış gibisin madem onu ilham aldın biraz metro butonları hakkında araştırma yap metro arayüzü detaylarını incele ne nasıl işliyor metro arayüzünün görselliklerinin detaylarını incele sonra bunu bir kağıda çiz bak gör ondan sonra ps ye geçir mükemmel iş çıkacak, şu an ki yaptığınıda hep saklayacaksın senin temelini attığı için :) ben böyle düşünüyorum.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

Gri bir hastalık biliyor musunuz :) bi aralar bende gri tasarımlar yapardım artık o adetimi değiştirdim :) hocam çok güzel yapmışsın ama metro derken win 8'i ilham almış gibisin madem onu ilham aldın biraz metro butonları hakkında araştırma yap metro arayüzü detaylarını incele ne nasıl işliyor metro arayüzünün görselliklerinin detaylarını incele sonra bunu bir kağıda çiz bak gör ondan sonra ps ye geçir mükemmel iş çıkacak, şu an ki yaptığınıda hep saklayacaksın senin temelini attığı için :) ben böyle düşünüyorum.

Evet W8 den geldi. Aslında ben adını hiç düşünmedim yanımda bir arkadaş vardı o yap dedi bende yaptım gitti. Ama W8 üzerine çok değişik bir tema düşünüyorum. İlerleyen günlerde ona da başlayabilirim fakat WP ye entegre edememek beni kahrediyor.

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Şu forumda paylaşılan temaların yüzde 80'i birbirine benziyor, ya da benim gözüm bozuk.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

sametweb adlı üyeden alıntı

Şu forumda paylaşılan temaların yüzde 80'i birbirine benziyor, ya da benim gözüm bozuk.

Benziyor olması gayet normal değilmi :) Google ve Yandex birbirine benziyor. Ama işlev aynı :D

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

kocumcabbar adlı üyeden alıntı

Evet W8 den geldi. Aslında ben adını hiç düşünmedim yanımda bir arkadaş vardı o yap dedi bende yaptım gitti. Ama W8 üzerine çok değişik bir tema düşünüyorum. İlerleyen günlerde ona da başlayabilirim fakat WP ye entegre edememek beni kahrediyor.

ya hocam sen tasarımını on numara yap tek kendi gözünle görme şu gözlerlede gör grafiker gözünlede gör webmaster gözünlede gör ve bu iki meslegi bilmeyen gözünlede gör vede sitene gelen ziyaretçi gözünlede gör o zaman süper bir tema çıkar ortaya sakın acele etme aman şurası şöyle olsunda sonra düzenleri yada burasıda böyle olsun deme yapıyorsan 2 günde degil 2 haftanı harca bak gör nasıl birşey çıkıyor ortaya emin ol süper çıkar ama o gözler konusunu ihmal etme çok önemlidir o. umarım dedigimi anlamışsındır.

www.mujdatsayar.com

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

ya hocam sen tasarımını on numara yap tek kendi gözünle görme şu gözlerlede gör grafiker gözünlede gör webmaster gözünlede gör ve bu iki meslegi bilmeyen gözünlede gör vede sitene gelen ziyaretçi gözünlede gör o zaman süper bir tema çıkar ortaya sakın acele etme aman şurası şöyle olsunda sonra düzenleri yada burasıda böyle olsun deme yapıyorsan 2 günde degil 2 haftanı harca bak gör nasıl birşey çıkıyor ortaya emin ol süper çıkar ama o gözler konusunu ihmal etme çok önemlidir o. umarım dedigimi anlamışsındır.

Eyw hocam. Tavsiyelerini göz önünde bulunduracağım.

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)

kocumcabbar adlı üyeden alıntı

Benziyor olması gayet normal değilmi :) Google ve Yandex birbirine benziyor. Ama işlev aynı :D

O tarz bir benzerlikten bahsetmiyorum. Mesela şu post listelemedeki tasarım, kullanılan tonlar, çizgiler vs. Anarschi isimli arkadaş bu tarz bir tema yapmıştı ve ondan sonra yapılan bütün temalar sanki ona benzetilmeye başladı. Bilmiyorum, benim görüşüm bu yönde. Benzemiyor diyorsanız da saygı duyarım :)

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al