freelance iş ilanları

Mustafa Kemal ATATÜRK Sweatshirt Tasarımı

49 Mesajlar 6.263 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Atatürk diye yazılır Ataturk diye değil.
furkandemirci Webvideom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Webvideom Webvideom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Videographer / Motion Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

Trazzy adlı üyeden alıntı

impjix Webvideom

Burada da Republic of Turkey yazıyor ona bakarsınız. Ki artık yalvarıyorum metini boşverip çalışmaya yorum yapın.

Ayrıca Mearth güzel yorumun için teşekkür ederim hocam :)

Ek Olarak:

Hocam kış mevsimi geldiği için ona uyguladım yoksa kafamda tişört vardı. Teşekkürler yorumunuz için :)

Tamam metni boş verelim ve tasarıma bir daha baktım. Fermuarlı sweatshirt yapmışsın, fermuarın açık halini koyar mısın o mockup*ın Atatürk'ü ve Bayrağı ortadan 2'ye bölmüş olacaksın, art niyet arıyalım mı bunda, poster parçalamaktan ne farkı var? İnatlaşıp Turkey yazmanda da art niyet arıyalım o zaman. Emek vermişsin de yaşına göre fazla kibirlisin.
BerkayYerbasan mkahraman

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Welcome to Türkiye :)

Tasarımlar harika, şahsen çok beğendim.
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

Şu resimdeki kelimenin anlamı ne ? Ben bulamadım da. Birde şunu düzelteyim, ingilizce de olsa İspanyolca da olsa ÖZEL İSİM'lerin yazılışı değişmez. Yani mustafa kemal atatürk - Türkçe bir kelime olduğu için harfleri tamamen türkçe alfabesine göre yazılmak zorunda. Yani "ingilizce ü,ö,ç gibi harfler yok" diye birşey yoktur. Neyse o. İngilizce wikipedia sayfasına da bakabilirsin.

Ayrıca tasarımı eleştirecek olursam, polar tasarımları gayet güzel olmuş, ayrıca yazı kısmını at bence fakat polarların arkasına imzayı ve mustafa kemal'in sözünü koyarsan daha hoş durur. Hatta baskısını yaparsan satın alabilirim bile :)

Başarılar.

wmaraci
wmaraci

berkayztr berkayztr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
Yorumlara pek bakmadım, bir iki saçma yorum gördüm detaya girmek istedim, tasarımı inceledim ve gayet beğendim çok hoş olmuş, belki fermuar olmasa daha iyi olur düz sweetshirt çünkü mesela ben fermuarlı şeyi kapatmayı pek sevmiyorum ve öyle giyip ayrı olması biraz tepki alabilir ama tasarım gayet iyi, herkesin farklı bir bakış açısı vardır ben tasarımı inceledim ve beğendim bence diğer yorumlara pek aldırma derim çünkü edebiyatçı dil anlatımcı vs. değilsin tasarımcısın görsellik olarak nasıl iyi mi kötü mü ben buna baktım ve beğendim, ellerine sağlık fermuar olayı dediğim gibi düz yaparsan bence başarılı bir çalışma :) Başarılar kolay gelsin
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Kusura bakmayın da ben de sevemedim pek. Hem ülkemizin uluslararası ismi Turkei'dir. Turkey hindi olduğu için değiştirildi bu.
Neden sevmedim : kırmızı üzerine siyah iyice boğmuş. Hem onu giyen adam fermuarı açınca Atatürk resmi ortadan ikiye bölünüyor, bayrak da öyle. Bir de sportif kıyafetlere resmi görsel eklenince kötü duruyor bu boyutu da var. Kapşonluya 50 cent falan gider ama Atatürk resmi gitmez. Ancak gömleğin veya ceketin göğsünde arama gibi olursa tam oturur.
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

alicanaslan alicanaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WwW
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 91 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Gayet güzel olmuş hocam siz boş yorumlara kulak asmayın. Arkadaşında dediği gibi behance yabancıların takıldığı bir site. Yabancılara tanıtım yapmak ne zamandır küçümsenir oldu. Ufak tefek yazım hataları olabilir. Kimse kusursuz değildir. Ama yapılan yorumların çoğu saçma. Başarılar hocam aldırış etmeyin. Tasarıma gelecek olursak ta gayet güzel olmuş. Kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. :)
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)
Ben beğendim. Ancak tasarımı ön tarafa fermuarlı kısma koymanız hoşuma gitmedi. Ya fermuar olmasın ya da görsel sırt kısmında olsun ,)
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

Trazzy Trazzy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik & Arayüz Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 207 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
TazZ fermuarsız sweat bulamadığım onu kullandım hocam. Yoksa ortadan açınca bölünüyor olması benim de hoşuma gitmedi.

FatalRhymeR Cumhurbaşkanlığı Twitter profiline bakın Turkey yazıyor. O zaman onlara söyleyin ilk onlar düzeltsin bence :) Ayrıca project yazarken ptoject yazmışım. Ufak hatalar olabilir.

Ek Olarak: AYRICA ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BIKTIM. Lütfen sadece tasarım hakkında yorum yapın. Burada kimse Türk Dili uzmanı değil. Tasarım hakkında yorum yapın geçin lütfen. Ayrıca kibirli diyenler olmuş. 1 haftadır böyle yorumlara sabrediyorum ama cidden sıktı artık.

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Ben Turkey ile ilgili birşey söylemedim size. Turkey doğru yazmışsınız onda sorun yok. Diğer arkadaşlar bu konuda yanılıyor. Ayrıca ben güzel bir yorum yaptım;

Ayrıca tasarımı eleştirecek olursam, polar tasarımları gayet güzel olmuş, ayrıca yazı kısmını at bence fakat polarların arkasına imzayı ve mustafa kemal'in sözünü koyarsan daha hoş durur. Hatta baskısını yaparsan satın alabilirim bile :)

Başarılar.
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al