wmaraci reklam

Porte Çizimim | Sorularım

6 Mesajlar 1.240 Okunma
smmexpress

eminens eminens KeepInMind! Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler, dün kuzenim benden resim çizmesine yardımcı olmamı istedi, ben de yardımcı olmak için kolları sıvamıştım. Daha sonra öylesine resim çizmek istedim, portre çalışması. Atatürk resmine bakarak genel hatlarıyla Atatürk'ü çizmeye çalıştım ama ortaya çıkan sonuç beni bile şaşırttı. Resim çizmeyi sevmem, belki yılda bir çizerim ya çizmem. Ama çizdiğim resim bende yetenek olup olmadığını düşündürttü.

Bende resmi burada paylaşıp, sizden resim hakkında yorum ve görüşlerinizi almak istedim. Ayrıca acaba resim konusunda yeteneğim varsa üstüne düşmeli miyim? Diyerek yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

Skrtel Skrtel ----- Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Üzerinde hiç çalışmadan böyle bir portre çizebildiysen bence bu konunun üzerine düşmelisin. Yeteneği olmayan biri böyle portreler çizemez.
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

Expert Expert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Atam ağlıyor... Herkesin yapamadığı bir şeyi yapabiliyorsan daha iyisi için uğraşmalısın derim, ben cin ali bile çizemem :)

eminens eminens KeepInMind! Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Expert adlı üyeden alıntı

Atam ağlıyor... Herkesin yapamadığı bir şeyi yapabiliyorsan daha iyisi için uğraşmalısın derim, ben cin ali bile çizemem :)

:) Sağolun, geliştirmeyi isterim aslında.

Skrtel adlı üyeden alıntı

Üzerinde hiç çalışmadan böyle bir portre çizebildiysen bence bu konunun üzerine düşmelisin. Yeteneği olmayan biri böyle portreler çizemez.

Sağolun hocam, yetenekli miyim bilemem ama yeteneğim varsa geliştirmek isterim. En sonki resmimi 7.sınıfta İstanbul manzaralarıydı, ki o da yaklaşık 3 yıl öncesine tekabül eder. Ankara 7.'si olmuştum ama pek umrumda olmamıştı doğrusu çünki içimden gelmiyor resim yapmak. Ama yetenek varsa neden boşa gitsin :p

wmaraci
wmaraci

Poyraz Poyraz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 4 / 168
  • Ticaret 1, (%100)
Bence kendi içinde de "Ben İstiyorum" diyorsan eğer bırakma derim.

Expert Expert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
[QUOTE=]
En sonki resmimi 7.sınıfta İstanbul manzaralarıydı, ki o da yaklaşık 3 yıl öncesine tekabül eder. Ankara 7.'si olmuştum ama pek umrumda olmamıştı doğrusu çünki içimden gelmiyor resim yapmak. Ama yetenek varsa neden boşa gitsin :p[/QUOTE]
vouvv bukadar gençsen zaman kaybetme derim ben :) hemen kurs ders bişeye başla kendini geliştir pablo picassalar çıkartalım :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al