lostyazilim

Projeni Tasarlayayım mı ? | Yarışma

16 Mesajlar 2.165 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)
Mehmet Ali Atlı'ya tasarımı verilmiştir. İşte hediye edilen tasarım ;

Mehmet Ali Atlı'ya İyi kullanımlar dilerim. Diğer yarışmalarda görüşmek üzere...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer
wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
"Tasarlıyım mı?"

Böyle tasarlayacaksan hiç tasarlama..

PSD olarak tasarımı herkes yapıyor zaten, sorun psd'yi kodlamaya dökmek.. Hayır ben anlamıyorum bir projen varsa aklında da siteyi canlandırırsın yani bi zahmet oturun çizin, tasarımı ona yaptır, kodlamayı başkasına yaptır, logoyu sen çiz, footer'ı sen düzenle. Olmaz böyle, kendiniz denemediğiniz sürece yerinizde sayarsınız..

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

"Tasarlıyım mı?"

Böyle tasarlayacaksan hiç tasarlama..

PSD olarak tasarımı herkes yapıyor zaten, sorun psd'yi kodlamaya dökmek.. Hayır ben anlamıyorum bir projen varsa aklında da siteyi canlandırırsın yani bi zahmet oturun çizin, tasarımı ona yaptır, kodlamayı başkasına yaptır, logoyu sen çiz, footer'ı sen düzenle. Olmaz böyle, kendiniz denemediğiniz sürece yerinizde sayarsınız..

Ben sadece yapamayanlara yardımcı olmak için böyle bir yarışma düzenlemek istedim. Konuyu neden baltalıyorsun ki ? Başlık konusunda, ben şahsen gülmeyi ve eğlenmeyi severim ciddi bir kişiliğim yoktur başka bir problem var mı ?
MehmetAliATLI

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Mert Can Eyriyer adlı üyeden alıntı

Ben sadece yapamayanlara yardımcı olmak için böyle bir yarışma düzenlemek istedim. Konuyu neden baltalıyorsun ki ? Başlık konusunda, ben şahsen gülmeyi ve eğlenmeyi severim ciddi bir kişiliğim yoktur başka bir problem var mı ?

Bunuda çözemedin ki başka probleme geçiyorsun?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

Bunuda çözemedin ki başka probleme geçiyorsun?

Ya ne diyorsun ? Sorun ne söyle ?

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Ya ne diyorsun ? Sorun ne söyle ?

İnsanları hazıra alıştırmanız, önceden herkes proje>tasarım>kodlama yapıp sunardı. Şimdilerde kodlamayı yapmamaya başladılar, birşey demem tasarımı yapmış ötekide kodluyor yarı yarıya iş. Ama proje düşünüp de siteyi düşünmeyen adam olur mu yahu ? İlan sitesi projen varsa düşünürsün "sağ üst köşeye 'salla' diye buton koyarım, tıklayınca rastgele ilana yönlendirir" gibi gibi siteyi düşünerek projeni tasarlarsın. Proje olupda tasarım olmaması nedir yav?

İnsanlar size "aklımda bir sosyal ağ projesi var, tam olarak içeriği düşünmedim. Tasarımsal anlamda da aklımda birşey yok, sen bi tasarla bakalım beğenirsem birine kodlamasını yaptırırım" mı diyor?

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

İnsanları hazıra alıştırmanız, önceden herkes proje>tasarım>kodlama yapıp sunardı. Şimdilerde kodlamayı yapmamaya başladılar, birşey demem tasarımı yapmış ötekide kodluyor yarı yarıya iş. Ama proje düşünüp de siteyi düşünmeyen adam olur mu yahu ? İlan sitesi projen varsa düşünürsün "sağ üst köşeye 'salla' diye buton koyarım, tıklayınca rastgele ilana yönlendirir" gibi gibi siteyi düşünerek projeni tasarlarsın. Proje olupda tasarım olmaması nedir yav?

İnsanlar size "aklımda bir sosyal ağ projesi var, tam olarak içeriği düşünmedim. Tasarımsal anlamda da aklımda birşey yok, sen bi tasarla bakalım beğenirsem birine kodlamasını yaptırırım" mı diyor?

Hayır öyle demiyorlar neyi nasıl yapmamı istediklerini açıklıyorlar. Hem herkes her konuda uzman olacak değil ya ?

Ben şahsen kod bilgimi geliştiriyorum. Ama her şey bir anda olmuyor. Lütfen tartışmayı uzatmayalım :)

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Hayır öyle demiyorlar neyi nasıl yapmamı istediklerini açıklıyorlar. Hem herkes her konuda uzman olacak değil ya ?

Ben şahsen kod bilgimi geliştiriyorum. Ama her şey bir anda olmuyor. Lütfen tartışmayı uzatmayalım :)

Peki, iyi çalışmalar öyleyse:)

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

Peki, iyi çalışmalar öyleyse:)

Teşekkür ederim :)

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)
Bir çalışma gönderdim bakalım sonucu ne olur.

🔒 http://mcmyazilim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al